Mynet Trend

         

Florence Pugh’tan Black Widow (Kara Dul) övgüsü

Florence Pugh’tan Black Widow (Kara Dul) övgüsü

Scarlet Johansson’un başrolünü üstlendiği Black Widow (Kara Dul) filminin oyuncu kadrosunda yer alan genç isim Florence Pugh filmi, “çok değişik, çılgın ve farklı bir deneyim” olarak tanımladı.

Marvel’in önümüzdeki yıllarda ön plana çıkartacağı yapımlardan olan Black Widow (Kara Dul) hakkında, filmin oyuncu kadrosunda yer alan Florence Pugh’tan dikkat çeken bir açıklama geldi. Genç oyuncu Florence Pugh, yapım hakkında “çok değişik, çılgın ve farklı bir deneyim” diyerek hayranlarını oldukça meraklandırdı.

Scarlet Johansson’un başrolünü üstlendiği solo Black Widow (Kara Dul) filminin oyuncu kadrosunda David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Sır gibi saklanan filmle ilgili bilinen tek şey, filmin hikayesinin Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War arasında geçeceği.

BLACK WIDOW (KARA DUL) İÇİN İLGİNÇ SÖZLER

Geçtiğimiz günlerde Variety‘nin Actors on Actors serisine konuk olan Florence Pugh, filmle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. 23 yaşındaki genç oyuncu: “Açık seçik bir hikayesi olan, acı dolu ancak bir yandan da çok güzel bir film. İzleyicilerin büyük bir aksiyon filminde bu denli insanı duygunun yer almasına şaşıracağını düşünüyorum.” cümlelerini sarf etti.

BLACK WIDOW (KARA DUL) FİLMİNİN VİZYON TARİHİ

Cate Shortland’ın yönettiği Black Widow 1 Mayıs 2020‘de vizyona girecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön