Fransa bu videoyu tartışıyor

Fransa’da bir hastane odasında babasına teslim edilmemek için çığlık çığlığa ağlayarak yalvaran kız çocuğu videosu tartışma konusu oldu. Sosyal medyada binlerce kez paylaşılan görüntü üzerine polis teşkilatı inceleme başlattı.

Fransa’da sosyal medyada paylaşılan bir görüntü ülkenin gündemine oturdu.

"CİNSEL İSTİSMAR" İDDİASI

'Sosyal medya sitelerinde binlerce kişi tarafından paylaşılan bir görüntüde, bir hastane odasındaki küçük bir kız çocuğunun babasına teslim edilmemek için yalvardığı ve babasının kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söylediği görülüyor.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Kız çocuğunun çığlıkları hastane odasını inletirken, odadaki yetişkinlerin sakinliğini koruduğu dikkat çekiyor. Sosyal medya görüntüsünün polise bildirilmesi üzerine Fransa Ulusal Polis Teşkilatı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Birçoğunuz bu videoyu bize bildirdi. Soruşturma için yetkili araştırmacılara iletildi. Seferberliğiniz için teşekkür ederiz. Bu videoyu paylaşmamanızı rica ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Görüntünün kaynağı bilinmezken çığlıklarla yalvaran kız çocuğunun istismarcı olduğunu ileri sürdüğü babasına teslim edildiği iddia edildi. Öte yandan yetkililerin halen soruşturmaya devam ettiği öğrenildi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Türkiye de olsa kesinlikle teslim edilmezdi. Hemen polis gelir, çocuk koruma altına alınırdı. İmrendiğiniz avrupa ve sistemi bu işte. kızcağız kendini parçalıyor ama yinede babaya teslim... yazık...
Türkiye'min gözünü seveyim. İşleri güçleri Türkiye düşmanlığı, Yurt dışında olan bazı salak vatandaşlarımızda inanıyor buna, Avrupa da para varken iyi, Türkiyedeki sıkıntılar her hangi bir avrupa ülkesinde olsa bir birini canlı canlı doğrar bu zalim ve haysiyetsiz avrupalılar. İnanmayan 2 dünya savaşına baksın hala kafası getirmiyorsa gitsin sarı yeleklileri ve fransız hükümetini incelesin. Ölürüm sana Türkiyem.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler