Mynet Trend

Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk ayrıldı mı?

Fox TV'deki Fulya İle Umudun Olsun programını sunan Fulya Öztürk, 3 Aralık 2021 Cuma günü yayınlanan bölümde ekranlara çıkmadı. Sosyal medyada, “Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk ayrıldı mı?'' soruları gündem oldu. İşte ünlü ismin programda yer almamasının sebebi...

Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk ayrıldı mı?

Hafta içi her gün yayınlanan Fulya İle Umudun Olsun programının ekran yüzü Fulya Öztürk, son bölümde ekran karşısına çıkmadı. Fulya Öztürk'ün yerine programın psikoloğu Esra Ezmeci, ekranlarda yer aldı. Peki Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk ayrıldı mı? İşte detaylar…

FULYA ÖZTÜRK NEDEN YOK?

Deneyimli ekran yüzü Fulya Öztürk’ün rahatsızlığından dolayı bugünkü bölümde yer almadığı belirtildi. Fulya İle Umudun Olsun’u bugün programın psikoloğu Esra Ezmeci sundu. Ezmeci, Fulya Öztürk'ün programa çıkamayacak kadar rahatsız olduğunu doğruladı.

Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk ayrıldı mı?

FULYA ÖZTÜRK'TEN PAYLAŞIM

Deneyimli ekran yüzü Fulya Öztürk, Twitter'dan kendi fotoğrafını paylaşarak, ''Geçmiş olsun mesajları atan desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu süreçte Herkesten dua bekliyoruz..'' dedi.

Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk ayrıldı mı?

ESRA EZMECİ KİMDİR?

1 Ağustos 1986’da İstanbul’da doğan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nü birincilikle bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi'nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptı. Sonrasında adli bilimler doktorasına geçiş yapan Esra Ezmeci, 2015’te boşandı.

1 oğlu olan Esra Ezmeci, Fulya ile Umudun Olsun programında psikolog olarak ekranlara çıkıyor. İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi'nde uzman klinik psikolog olarak görev alan Esra Ezmeci, İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü'nde stajını tamamlamıştı.

Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk ayrıldı mı?

Uzun yıllar İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi'nde uzman klinik psikolog olarak görev alan Esra Ezmeci, İstanbul Etiler’de kendi terapi merkezinde psikologluk yapıyor. Aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, bağımlılık tedavisi, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmaları yapan Esra Ezmeci, kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi ile oldukça başarılı olmuştur.

Çok sayıda TV kanalında programlar hazırlayıp sunan Esra Ezmeci, çeşitli mecralarda psikoloji üzerine yazılar yazdı. Esra Ezmeci’nin daha önce kaleme aldığı "Süt Lekesi", "Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir" ve "Kararı Ben Veririm" isimli kitapları bulunuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön