SPOR

CANLI

Galatasaray'a rekor ceza

Galatasaray'a 41.6 milyon TL vergi cezası kesildi

Galatasaray'a rekor ceza

Galatasaray'a 41.6 milyon TL vergi cezası kesildi. Sarı-Kırmızılı kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen yazıda şöyle denildi:

Galatasaray Sportif’ten yapılan açıklamada, “Şirketimiz daha önceki yıllarda da benzeri vergi uyuşmazlıklarında inceleme aleyhine dava yoluna müracaat ederek veya İdare ile uzlaşma yoluna

giderek hukuka aykırı inceleme ve değerlendirmelerin önüne geçmiş ve söz konusu tutarlarda büyük indirimler sağlamıştır. Yeni inceleme sonuçları da yetkililerimiz ve uzmanlarımız tarafından

halen bu bağlamda değerlendirilmektedir” denildi.

Galatasaray'da iki transfer birden

Ayrıca Galatasaray Galatasaray Kulübü, Furkan Özçal ve Umut Gündoğan'ın Karabükspor'a transferi konusunda KAP'a açıklama yaptı.

Galatasaray, kadrosunda bulunan Furkan Özçal ve Umut Gündoğan’ı Kardemir Karabükspor’a veriyor. 

Galatasaray Sportif A.Ş tarafından KAP’a yapılan açıklamada, Furkan Özçal ve Umut Gündoğan’ın transferi konusunda Kardemir Karabükspor ile resmi görüşmelere başladığını duyurdu.

KAP'a yapılan açıklamada "Kardemir Demirçelik Karabükspor Kulübü ile Profesyonel futbolcularımızdan Furkan Özçal'ın transferi ve Umut Gündoğan'ın geçici transferi ileilgili olarak resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadelerine yer verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
ha hırsızlık ha vergi kaçakçılığı. temelinde bozukluk varsa herşey mümkün.
HIRASIZLIK BUMLARIN NÜVESİNDE VAR.. VERMEZLER HER ZAMANKİ GİBİ...
bence kulübü satsınlar daha mantıklı hiçç ugraşmayın ve külübü satın zaten ligdede fazlalıktı)))
5 kurus etmez ki Bu 64L4T4S4R4Y
devlete ödetirler yine
aynen bunların hayatı beleş paramı öder bunlar. alave dalavere yaparlar ve bir de bakmışsın ki devlet bunlara 100 milyon lira borçlu çıkmış. stadları beleş, vergi vermezler, teşvik primi alırlar. dedim ya hayatları beleş.
Takım
O
Av
P
Geri Dön