SPOR

CANLI

Galatasaray'da Ocak operasyonu

Ara transfere 2.5 ay kala Galatasaray’ın ajandasında önemli noktalar göze çarpıyor.

Galatasaray'da Ocak operasyonu

Cimbom, 5 Ocak’ta başlayacak oyuncu tescil dönemi sonrası genç bir forvet almayı planlıyor. Hamzaoğlu, ön liberoya takım içinden çare bulamazsa bir futbolcu daha istiyor.

ASLAN’ın ocak planı... Ara transfer dönemine 2.5 ay kala, G.Saray’ın ajandasında 4 önemli nokta ön plana çıkıyor. Kadrosunu güçlendirmek isteyen Cimbom, şimdiden ileride yapacağı operasyonları yavaş yavaş belirlemeye başladı. İşte dikkat çekici o maddeler...

Yeni transfer Grosskreutz, takıma katılacak ve sağda oynayacak, Sabri kulübeye çekilecek. Maç başına 10-15 kanat bindirmesi ile oynayan Grosskreutz’a ileri çıkıp başarıyla geri dönebildiği için sağ bekte görev verilecek. Denayer asıl yeri olan stopere geçecek.

TARIK’I, BURSA VE ES-ES iSTiYOR

Galatasaray’a 4 milyon 750 bin Euro bonservis karşılığında alınan Tarık ile devre arasında yollar ayrılacak.

Grosskreutz’un da sağ bekte düşünülmesi, bu mevkide artan oyuncu sayısı, hayal kırıklığı yaratan performansı üzerine ocakta Tarık’a kulüp bulunacak. Genç sağ beki sezon başında olduğu gibi takip eden iki kulüp var. Biri eski takımı Eskişehirspor, diğeri ise Bursaspor... Tarık’ın rotası büyük ihtimalle bu iki kulüpten biri olacak.

FORVET VE GEREKiRSE ÖN LiBERO

CİMBOM ara transferde mutlaka genç ve gelecek vaadeden bir forvet alacak. Burak’ın sakatlığı, Umut’un tartışılan performansı nedeniyle yaşı maksimum 25 olan bir yıldız santrafor ile söz kesilecek. Aslan, hücumunu takviye edecek. Grosskreutz’un ocakta takıma katılacak olması nedeniyle Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Aurelien Chedjou ve Jason Denayer’ı ‘joker’ olarak ön liberoda deneyecek. Aşı tutmazsa, ön libero alınacak.

OCAKTA BiRi YOLCU BiRi HANCI!

ARA transferde sağ bek de oynayabilen Grosskreutz’un gelişi sonrası, o bölgede oynayabilen Tarık Çamdal’la yollar kesin olarak ayrılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler