Mynet Trend

14 bin kilometre uzakta tanıştığı bir kabile üyesiyle evlendi! “Aramızda 30 yıllık yaş farkı var ama birbirimize aşığız”

60 yaşındaki Deborah Babu evinden 14 bin kilometre uzaktaki Tanzanya seyahati sırasında hayatının aşkıyla tanıştı. 30 yaşındaki kızı Royce ile seyahatinde Masai kabilesini ziyaret eden Babu, orada bir kabile üyesine aşık oldu ve evlenmeye karar verdi. Medeniyetten uzakta yaşayan Saitoty Babu ile evlendikten sonra hayatının tamamen değiştiğini ifade eden Deborah birbirlerine ilk görüşte aşık olduklarını söyledi.

60 yaşındaki Deborah Babu, kendisinden 30 yaş küçük bir Masai kabilesiyle evlenmek için evinden 14 bin kilometre uzağa taşındıktan sonra hayatı boyunca daha mutlu bir an olmadığını söyledi. 60 yaşındaki Deborah Babu, 30 yaşındaki Saitoty Babu ile tanıştığından beri hayatının en güzel dönemini yaşadığını ifade ederek herkesin mutlaka aşk duygusunu tatması gerektiğini dile getirdi. Derobah, “Kendimden 30 yaş küçük bir kabile üyesiyle evlendim ve çok mutluyum” dedi.

BİNLERCE KİLOMETRE UZAKTAN GELDİ

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler