MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci pozlarıyla olay oldu

ATV'nin büyük ses getiren dizisi Bir Zamanlar Çukurova 2. sezona çok hızlı başladı. Yeni isimlerinde kadroya girdiği dizi hem senaryosu hem de oyuncuları ile sosyal medyanın gündeminde. Özellikle Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekti.

İkinci sezonuyla da fırtınalar estiren başarılı dizi Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncuları da dizi kadar gündem oluyor. Son günlerde Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci, dizinin parlayan ve en dikkat çeken isimlerinin başında.

Alkış toplayan oyunculuğu ile kısa sürede başrol oyuncuları kadar konuşulan Selin Yeninci, dizide Gaffur'un karısı. Konağın mutfağından sorumlu, Hünkar hanımın eli ayağı. Senelerdir Hünkar Yaman'ın hizmetinde çalışıyor.

Dizinin Saniye'sini gerçek hayatta görenler tanıyamıyor. Instagram'ı aktif olarak kulanan Selin Yeninci'nin 68.6 bin takipçisi var. Dizi ile daha çok hayran kitlesine ulaşan Selin Yeninci, seksi pozları ile takipçilerinden beğeni ve yorum alıyor.

Dizideki Saniye karakterinin çok dışında olan Yeninci, gerçek hayatta daha seksi kıyafetleri tercih ediyor. Bakımlı ve şık görünmeyi seven güzel oyuncu Saniye'nin aksine güzelliğini sergilemeyi seviyor.

Fakat başarılı oyuncunun bazı paylaşımları takipçilerini ikiye böldü. Birçok takipçisi Selin Yeninci'nin çok açık ve dekolteli kıyafetleri tercih etmesinden rahatsız.

İç çamaşırı giymeyi tercih etmeyen seksi oyuncunun dekolteli kıyafetleri hayranlarını şaşırttı. Ekranlarda kapalı görmeye alışık olan seyirci Selin Yeninci'nin bu halini pek benimseyememiş gibi.

screen-shot-2019-11-13-at-00-3lkT.png

İşte güzel oyuncunun kıyafetine yapılan yorumlardan bazıları...

-Kapalıyken daha gizemli ve güzelsiniz bu kadar açıklığı oldum olası sevemedim tabii ki sizin zevkiniz ve seçiminiz...

  • Çıplak gibisin; neden böyle giyindin?

  • Sen zaten güzelsin bu kadar açmana gerek yok.

  • İç çamaşırı giymeyi unutmasaydın keşke...

    Vitrin

Selin Yeninci

En Çok Aranan Haberler