Mynet Trend

Kırım güzellik kraliçesi Olga Valeyeva’nın sosyal medya paylaşımı başına bela oldu! Ukrayna marşını söyleyince ceza aldı

Miss Kırım 2022 Güzelik yarışmasının birincisi olan Olga Valeyeva’nın sosyal medya paylaşımı başına bela oldu. Ukrayna-Rusya arasındaki savaşın Ukrayna direniş marşı haline gelen bir parçayı söylediği anları sosyal medya hesabından paylaşan Valeyeva Rus yetkililerin hedefi oldu. Para cezasına çarptırılan Valeyeva, sosyal medyadan özür dilediği bir başka gönderi yayınlamak zorunda kaldı.

Kırım’ın güzellik yarışması Miss Kırım 2022'de birinci olan Olga Valeyeva'ya Ukrayna'daki direniş marşı haline gelen bir şarkıyı söylerken çekilen videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Bir başka arkadaşıyla birlikte Ukrayna’nın direniş marşı haline gelen Chervona Kalyna şarkısını söyleyen 34 yaşındaki güzellik kraliçesi 600 sterlin (yaklaşık 12 bin 673 TL) idari para cezasına çarptırıldı. Valeyeva küçük çocukları olduğu için hapis cezasından kıl payı kurtulurken şarkıyı birlikte söylediği arkadaşı ise 10 gün hapis cezası aldı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler