MAGAZİN

Rihanna aylık 415 bin dolara Kardashianlar'ın evini kiraladı!

Geçen ay İngiltere'nin en zengin kadın müzisyeni unvanını alan Rihanna, Kourtney ve Khloe Kardashian’ın evini, aylığı 415 bin dolara kiraladı.

Dünyanın en zengin müzisyeni seçilen ünlü şarkıcı ve iş kadını Rihanna, Kardashian klanının Take The Hamptons adlı reality show programını çektiği evi, aylığı 415 bin dolara yani yaklaşık olarak 3 trilyona kiraladı.

Mirror’ın haberine göre, 32 yaşındaki Barbadoslu yıldız, ABD’nin yazlık bölgesi Hamptons'un Kuzey Denizi bölümündeki 8 bin metrekarelik arazide yer alan devasa mülkte, temmuz ortasından ağustos ortasına kadar kalacak.

rihanna-ev1

Gayrimenkul danışmanı Dylan Eckhardt, New York Post’a verdiği demeçte, Rihanna’nın bir ayını bu evde geçirmek üzere anlaşma yaptığını söyledi.

Rihanna'nın 800 metrekarelik ev için 1 milyon dolar güvenlik depozitosu yatırdığı düşünülüyor. Rihanna'nın kiraladığı mülk; yedi banyolu, beş yatak odalı, yüzme havuzlu ve 25 metre uzunluğunda özel rıhtımlı...

Rihanna

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Türk lirası ile 2,5 milyon lira (eski parayla 2,5 trilyon lira) eder. Bir aylık kira. Allah kimseyi şaşırtmasın ne diyeyim pes arkadaş pes doğrusu.. El insaf!
PİYASAYI YÜKSELTİYOR
Geri Dön