Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn'in fiyatıyla dudak uçuklatan büstiyer tarzı çok konuşuldu! "Küçük gelmiş ama"

  Sosyal medyada 'Barbi' lakabıyla tanınan sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn kıyafet seçimiyle bir kez daha gündeme gelmeyi başardı. Sosyal medya hesabında hayranlarıyla siya bir büstiyer ve pantolon kombininden oluşan kıyafetiyle poz veren fenomen isim özel tasarım büstiyerinin fiyatı dudak uçuklattı. Fenomen isim tasarım büstiyeri için 620 sterlini (23 bin 888 TL) gözden çıkarttı.

  Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak kısa sürede dünya geneline yayılan geniş bir hayran kitlesine ulaşan fenomen isim Apollonia Llewellyn yine iddialı bir tarzla gündem oldu. Hayranlarının beğenisini toplayan tarzında cesur kıyafet seçiminin dışında fenomen isim bu kez özel tasarım büstiyerinin fiyatıyla çok konuşuldu.

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının yorum ve beğeni yağmuruna tuttuğu gönderisinde fenomen isim 620 sterlin (23 bin 888 TL) değerinde özel tasarım bir büstiyer tercih etti.

  2

  Sosyal medya kullanıcıları fenomen ismin güzelliğini öven yorumlarda peşi sıra yarıştı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Gerçekten mükemmelsin" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Küçük gelmiş ama hala çok iyi" yorumunu yaptı.

  Mynet Youtube

  APOLLONIA LLEWELLYN'İN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI...

  En Çok Aranan Haberler