MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Estetikle bambaşka biri olmuştu! Büşra Pekin'in filtresiz halini görenler çok şaşırdı

Çok Güzel Hareketler Bunlar da canlandırdığı Havuçlu anne karakteri ile hafızalarımıza kazınan Büşra Pekin geçirdiği estetik operasyonlarla adeta bambaşka biri oldu. Son dönemde başrolünü Hasan Can Kaya ile paylaştığı Çok Aşk filmiyle gündemde olan ünlü ismin filtresiz hali sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü ismin son haline yorum yağdı.

"Çok Güzel Hareketler Bunlar" programıyla yıldızı parlayan ünlü oyuncu Büşra Pekin, son dönemde verdiği kilolar ve yaptırdığı estetiklerle gündemden düşmüyor. Yaptığı imaj değişikliğiyle de adeta bambaşka birine dönüşen Pekin, son olarak
başrolünü Hasan Can Kaya ile paylaştığı Çok Aşk filmiyle izleyicisinin karşısına çıktı.

Büşra Pekin 5

Geçtiğimiz günlerde Ölümlü Dünya 2 filminin galasına katılan ünlü oyuncu bu defa filtresiz haliyle gündem oldu. Ünlü ismin galadan fotoğrafı sosyal medyanın diline düştü.

Büşra Pekin

Büşra Pekin'in son haline sosyal medyada; 'Eski hali daha güzeldi', 'Yolda görsem tanımam', 'Kendine ne yapmış böyle' gibi yorumlar yapıldı.

Büşra Pekin gala

Büşra Pekin değişimiyle alakalı olarak "Giydiklerim daha çok yakışıyor, mutluyum" demişti.

Büşra Pekin 3

Ünlü oyuncu Büşra Pekin, 30 Haziran 1982 tarihinde babasının işi gereği yerleştiği Suudi Arabistan'da dünyaya geldi.

Büşra Pekin 2

2002 yılında En Son Babalar Duyar dizisine konuk olması ile kamera önü oyunculuğa ilk adımını attı. 2005 yılında BKM Mutfak oyuncularına katıldı.

Büşra Pekin 1

2006 yılında yeni nesil Bir Demet Tiyatro ekibinde de yer aldı. 2007 yılında Kutsal Damacana adlı filmde Selen karakteriyle başrolde oynadı.

eski haliii

Birçok dizi projesinde yer aldıktan sonra 2008-2010 yılları arasında Çok Güzel Hareketler Bunlar programında yer aldı ve çeşitli tiplemelerle adından söz ettirdi.


Youtube

En Çok Aranan Haberler