Gelinim Mutfakta'da kim elendi? Birinci kim oldu? Gelinim Mutfakta 8 Kasım Cuma sonuçları

Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 390. bölümünde en çok puanı toplayan gelin beş altın bileziğin sahibi oldu. Fatih Ürek'in sunduğu yarışmanın 78. hafta finalinde gelinler nevzine tatlısı yaparak hünerlerini sergiledi. Yarışmaya 8 Kasım Cuma günü veda eden gelin ve kaynana ise belli oldu. Peki Gelinim Mutfakta'da bu hafta kim elendi? Gelinim Mutfakta programında bu hafta haftanın birincisi kim oldu?

Kanal D'de yayınlanan ve Fatih Ürek'in sunduğu Gelinim Mutfakta, 8 Kasım Cuma günü hafta finaliyle ekrana geldi. Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 390. bölümünde elenen yarışmacı belli oldu. Çiğdem-Elif Akçam, Şaheste-Melike Denktaş, Aysel Açıkalın-Duygu Çınar ve Hülya-Dilan Ürün nevzine tatlı yaparak yarıştılar.

GELİNİM MUTFAKTA'DAN KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 390. bölümünde elenen gelin-kaynana belli oldu. Hafta toplamında en düşük puanları Şaheste-Melike Denktaş ve Hülya-Dilan Ürün aldı. Hafta boyunca kayınvalidelerden 49 puan toplayan Dilan ve kayınvalidesi Hülya yarışmadan elendi.

HAFTA BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta'nın 78. hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu. Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Çiğdem-Elif Akçam ve Aysel Açıkalın-Duygu Çınar çiftlerı aldı. Beş altın bileziğin sahibi ise 59 puanla Duygu oldu. Elif ise 54 puanla haftayı ikinci tamamladı.

GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta 390. bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı.

Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Dilan Ürün ve Elif Akçam aldı. Çeyrek altını ise, 13 puanla Dilan aldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler