'Gerçeğin şovu fena bitecek'

Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programı, uzun süredir bir Yeşilçam yıldızı olan annesini arayan Murat'ın hikayesini ekrana taşıyor. Programda başta Hale Soygazi olmak üzere Hülya Koçyiğit, Nebahat Çehre, Türkan Şoray ve Filiz Akın'ın da adı geçti.

'Gerçeğin şovu fena bitecek'

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, bugünkü yazısında bu konuya değinerek "Etik olarak, Seda ve Uğur’un iddialarının asılsız olduğu resmi olarak ilan edilirse, bundan böyle ekrana çıkmamaları gerekir.", dedi.

Gerçeğin şovu fena bitecek

“40 yıllık büyük sır perdesinde önemli gelişme! Yeşilçam’ın yıldızı Hale Soygazi, Murat’ın annesi olduğu iddialarına canlı yayında cevap verecek mi? Murat Şar, sürpriz tanıkların ışığında annesine kavuşabilecek mi?” Üç haftadır Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu ‘Artık Susma’da bunlar konuşuluyor.

İş öyle bir noktaya geldi ki, “Ya bitecek ya bitecek” dediklerinden. Her iki tarafın “Özür dilerim yanlışlık oldu” demeye hakkı yok. ‘Gerçeğin şovu’ dedikleri... Soygazi’de ortaya tersi bir durum çıkarsa kim bilir neler söylenecek? Etik olarak, Seda ve Uğur’un iddialarının asılsız olduğu resmi olarak ilan edilirse, bundan böyle ekrana çıkmamaları gerekir. İşin şakası yok ya da olmamalı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
gına geldi zaten bu salak programlardan bi de bundan para kazanıyorlar
reyting uğruna yapmadıkları kalmadı
bitsin yaaa ne salak bir program gec bilem kaldiniz
burası Türkiye tam buldun.
evlilik programlarına karşıydım ama bu programlara karşı değilim.çünkü düzmece birşey olsa karşı taraf hale soygazi gibi mahkemeye verir
ne çabuk unuttunuz,müge anlı 20 yıldır birbirini kaybetmiş anne çocuğu bulup ekranda konuşturmuş ağlatmıştı.ve bu anne ile çocuğunun aynı evde yaşadıkları tespit edilmişti
Reyting kasılıyor. Reyting experience % 31
Diğer Haberler