MAGAZİN

Gizem Karaca'dan Sağlık Bakanlığı'na: Uçakta sosyali bırak mesafe yok

Oyuncu Gizem Karaca normalleşme sürecinde uçağa bindi. Karaca kurallara uyulmadığını görünce Sağlık Bakanlığı'na serzenişte bulundu.

Gizem Karaca'dan Sağlık Bakanlığı'na: Uçakta sosyali bırak mesafe yok

Karantina sürecini evinde geçiren ve salgından etkilenmemek adına normalleşme sürecinde bile kurallara harfiyen uyan oyuncu Gizem Karaca, bir uçak yolculuğu yapmak zorunda kalınca sıkıntılı anlar yaşadı.

Kurallara uyulmadığını gören Gizem Karaca da tepkisini Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı bir paylaşımla gösterdi.
gizemkaraca-instagram

Uçakta cam kenarında otururken çektiği bir selfiesini paylaşan Karaca bu karenin üzerine “Sosyal mesafe dediler ama uçakta sosyali bırak mesafe diye bir şey yok off! Hani koltukların aralarında bir koltuk boşluk olacaktı?” yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
buseferde pahalı uçuyorum diye ağlanırlardı. %1 kdv ile ucuza uç sonrada sosyalmesafe ara. özel jet kiralasaydın.
@mfa03 Bu doğru cevap değil, bakış açını kontrol ettir ,konfigirasyona sok, yıllık ayar bakımlarını ihmal etme olur mu.
sosyal mesafe olup da pahalı uçuş yok,yani Gizem Karaca gidip ucuz bilet aramadı.. Senin zihniyetine göre farz edelim aradı buldu, ucuz diye hastalık kapması normal diyorsun yani.. Ucuz peşinde koşan garip halkım perişan desene ... Kıt beyinli..
@mfa03 sen ampul hükümetinin hangi ilçe kollarına kayıtlısın??madem KDV %1'e düşürülebiliyordu neden normal zamanlarda da yapmadılar?? sen onu söyle bana
@ademkaragozad, mfa03 doğru söylemiş birader neden aşağılıyorsun, sence bu hanım kız gerçekten uçağa binmeye zorunlumuy yoksa gideceği ecnebi ülkesinde koronavirüs bulaştırma partilerine katılmaya mı gidiyor, sende çok iyi biliyorsunki uçaktaki durumu eleştiren ablamız ucaktan indiği gibi alemlere akacak virüs mirüs de hakketirecek.
@degas34, kıt beyinli olmasaydın önce bu ablamızın zorunlu durumu neymiş onu sorgulardın, uçaktaki mesafeden şikayet eden ablamız gittiği ülkede uçaktan inince karantinaya mı girecek yoksa tatil beldelerinde havuz başı partilerinde arzı endam mı edecek acaba
sen bir yolunu bulup bedava uçaklardan sin muhtemelen kdv %1 oldu ama fiyatlar iki katı oldu senin haberin var mı acaba
Şu an ekonomi sağlıktan önce geliyor, yani ekonomik olarak o boşluğu bulunduramıyoruz. Ya uçak olmayacak ya da boşluk.
saçın dökülüyor dikkat et
Geri Dön