Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kıyafeti yüzünden uçağa alınmayan kadın şaşkına döndü: Aşağılanmış hissettim

  Alaska Havayolları’nda bileti bulunan Sierra Steadman isimli TikTok kullanıcısı kıyafeti nedeniyle uçağa alınmadı. Yaşadığı durumu aşağılayıcı olarak tanımlayan kadın paylaştığı videoda gözyaşlarına hakim olamadı.

  Kıyafeti yüzünden uçağa alınmayan kadın şaşkına döndü: Aşağılanmış hissettim

  Dünyanın her noktasında kıyafet seçimleri gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Sierra Steadman isimli bir TikTok kullanıcısı, Alaska Havayolu ile uçarken bir uçuş görevlisinin onu uçaktan indirmekle tehdit ettiğini anlatan bir video paylaştı. Sierra videosuna “Uçuş görevlisi giydiklerin yüzünden seni uçaktan indirmekle tehdit ettiğinde" başladığını ekledi. Videosunu paylaştıktan sonra milyonlarca insandan destekleyici mesajlar aldı.

  KENDİMİ AŞAĞILANMIŞ HİSSETTİM

  TikTok videosuna Sierra, “Kendimi hiç bu kadar aşağılanmış, utanmış, kızgın ya da üzgün hissetmemiştim" notunu düştü. Genç kadının yaşadıklarını anlattığı sırada gözyaşlarına hakim olamaması tepkilerin büyümesine neden oldu.

  İŞTE O KIYAFET

  İŞTE KOMBİN

  Uçuş görevlisi tarafından uçağa alınmadığını anlatan videosunu paylaştıktan sonra Sierra’nın giydiği kıyafetlerde merak konusu oldu. Bir takipçisinin olay çıkartan kıyafeti paylaşmasını isteyince Sierra yeni bir video daha yayınladı. Videoda Sierra’nın uçuş gününde beyaz bir şort ve siyah bir büstiyerin üstüne gri bir ceket giydiği görülüyor.

  SORUŞTURMA BAŞLATILDI

  Alaska Havayolları, Sierra'nın annesi Shannon'a bu konuda şirkete ulaştıkları için teşekkür etti ve bu tarz meseleleri oldukça ciddiye aldıklarını ifade etti. Alaska Havayolları, Sierra'nın annesine yaşanan olayın Uçak İçi Yönetim ekibine bildirildiğini ve soruşturma başlatılacağını söyleyerek en içten özürlerini ilettiler.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler