Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mağazada eteğini kaldırıp çıplak poz veren Amerikalı model Riley Reid, mağazadan kovuldu

  30 yaşındaki Amerikalı model Riley Reid, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ünlü model, video oyunları satan bir mağazaya giderek eteğini saldırıp çıplak pozunu paylaştı. Fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan model, fotoğrafı çektiği sırada güvenlik görevlilerine yakalandığını ve kendisine hakaret ederek mağazadan kovduklarını iddia etti.

  Sosyal medya hesapları üzerinden hayranlarına müstehcen fotoğraflarını satarak kısa sürede ünlenen Riley Reid, son olarak bir mağazada yaptığı hareketle gündeme gelmeyi başardı. Eteğini kaldırarak kalçasını gösterdiği bir fotoğrafını çeken Reid, bu hareketi nedeniyle mağazanın güvenlik görevlilerinin kendisine hakaret ederek kovulduğunu söyledi. 30 yaşındaki model, fotoğrafını "Video oyunları satan mağazada bu fotoğrafı çektikten sonra dışarı atıldım" notu ile paylaştı.

  TAKİPÇİLERİ DESTEK VERDİ

  2

  Kısa süre önce uçağın tuvaletinde pantolonunu indirerek çektiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Reid tepkileri üzerine çekmişti. Son olarak mağazadan çıplak bir karesini yayınlayan Reid’in takipçileri ünlü ismi destekledi.

  1

  Takipçileri fotoğrafta yanlış bir şey olmadığını ve güvenlik görevlilerinin fazla tepki gösterdiğini ifade eden yorumlar yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler