SPOR

"Golden sonra gözlerim doldu"

Medical Park Antalyaspor'un golcü oyuncusu Semih Şentürk, Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 6 ay futboldan uzak kaldığını söyleyen başarılı golcü, "Uzun bir aradan sonra attığım golde gözlerim doldu" dedi.

"Golden sonra gözlerim doldu"

Medical Park Antalyaspor'un golcü oyuncusu Semih Şentürk, Galatasaray maçı öncesi konuştu. Zor bir maç olacağını ifade eden Semih, hedefinin eski formunu yakalayıp yeniden milli takıma çağrılmak olduğunu söyledi.

İlk olarak Galatasaray maçını değerlendiren Semih, sahaya galibiyet parolasıyla çıkacaklarını söyledi. İki takımın da mutlak galibiyete ihtiyacı olduğunu ifade eden deneyimli futbolcu, "Güzel bir maç olacağı düşünüyorum. Galatasaray'a sürpriz yapabiliriz" dedi.

"6 AY TEK BAŞIMA ÇALIŞTIM"
"Uzun bir aradan sonra attığım golde gözlerim doldu" diyen başarılı golcü, "Çok farklı bir duyguydu. 6 ay tek başıma çalıştım. Takımla antrenman yapmayı, kampa girmeyi bile özledim. Antalya'ya gelmemin bir sebebi de yeniden milli takıma hizmet edebilmek. Keşke önceden Antalya'ya gelmiş olsaydım" dedi.

"DROGBA'NIN KIYMETİNİ BİLMELİYİZ"
Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Drogba’dan övgü ile bahseden başarılı futbolcu, "Drogba her şeyiyle örnek bir futbolcu. Türkiye'de onun kıymetini bilmemiz gerekiyor" şeklinde konuştu. (ntvspor)

Hajrovic'in büyük isyanı

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler