Growtopia, Konsollarda Ücretsiz

Ubisoft, sevilen ücretsiz inşa mobil oyunu olan Growtopia’nın artık konsollardan ücretsiz indirilebileceğini duyurdu. Growtopia, PlayStation 4 Pro dahil olmak üzere PlayStation 4 eğlence sistemine, Xbox One X de dahil olmak üzere Xbox One cihaz ailesine ve Nintendo Switch sistemine çıktı.

Growtopia, Konsollarda Ücretsiz

Ubisoft Pune işbirliğiyle Ubisoft Abu Dhabi tarafından HD konsollara uyarlanan Growtopia, oyunculara etkileşimli dünyalar oluşturmak için sistem ve araçlar sağlayan, üretim odaklı olan çok oyunculu bir sandbox, platform oyunudur. Oyuncular tohum toplarlar, ağaç yetiştirirler, özgün dünyalarını inşa edecek, takas edecek ya da dekore edecek yeni nesneler keşfetmek için biriktirdikleri tohumları birleştirirler.

Growtopia, oyuncuların arkadaşları ile istedikleri her yeri ziyaret edebilecekleri ve içlerinde istediklerini üretebilecekleri sonsuz sayıda dünyaya sahiptir. Karakterler sihirbaz, doktor, süper kahraman, ışın kılıcı taşıyan uzay şövalyeleri ve daha birçok kişilik olarak özelleştirilebilirler! Oyuncular bu muhteşem evreni keşfederken, dünyalarını süslemek veya diğer oyuncularla ticaret yapmak için binlerce benzersiz nesne keşfedebilir ve inşa edebilirler. Buna ek olarak, Growtopia, Xbox One ile Nintendo Switch oyuncuları arasında birlikte oynamayı desteklemektedir.

Tümü topluluk tarafından oluşturulan Growtopia’da parkur engelleri, bulmacalar ve yarışlardan PvP savaşlarına ve labirentlerine kadar çok çeşitli mini oyunlar mevcut. Yeni nesneler ve özel etkinliklerin yanı sıra her iki ayda bir içerik ve özellik güncellemeleri yayınlanacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler