MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Gülşen Bubikoğlu doğum gününü kutladı! Yeşilçam'ın güzeli yıllara meydan okuyor

Cüneyt Arkın ve Tarık Akan ile oynadığı yapımlarla hafızalara kazınan Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından Gülşen Bubikoğlu 69. yaşını kutladı. Şimdilerde gözlerden uzak sakin bir yaşam süren Bubikoğlu sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de bir dönem rüzgar gibi esen Bubikoğlu, güzelliğiyle adeta yıllara meydan okuyor.

Ah Nerede, Gırgıriye, Alev Alev gibi filmleriyle hafızalarımıza kazınan Gülşen Bubikoğlu, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle kendine hayran bırakıyor. Bubikoğlu, şimdilerde ekranlardan uzak bir yaşam sürse de sosyal medya üzerinden hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Gülşen Bubikoğlu  1

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından biri olan Gülşen Bubikoğlu son olarak doğum günü paylaşımıyla adından söz ettirdi. Bubikoğlu, 69. yaş gününü kutladı.

Gülşen Bubikoğlu  2

Rol aldığı yapımlarla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Gülşen Bubikoğlu, oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de sık sık adından söz ettiriyor.

Gülşen Bubikoğlu  3

Instagram hesabından sık sık paylaşımlar yapan Bubikoğlu'nu görenler 'Her yaşta güzel', 'Yıllar güzelliğine dokunamamış', 'İşte yıldız', 'Ne canlar yaktın gençken', 'Yıllar teğet geçmiş' gibi yorumlar yapıyorlar.

Gülşen Bubikoğlu  4


Youtube

En Çok Aranan Haberler