Boğa Haberleri

Kızgın boğa, besiciye kabusu yaşattı! Dehşet anları kamerada

Kırşehir'in Boztepe ilçesinde bir besici, çiftliğindeki boğanın saldırısına uğradı. Saldırı anlarını, güvenlik kamerası saniye saniye kaydetti. Kaburgalarında kırık olduğu belirtilen besici, hastaneye kaldırıldı. İşte detaylar...

Haber 25-01-2024 14:16

Libidosu en yüksek 4 burç belli oldu! Cinsel hayat onlar için bir tutku

Libido, cinsel dürtülerin harekete geçmesini sağlayan bir histir. Libido ne kadar yüksek olursa cinsel istek o kadar sık ve yüksek olur. Astrolojiye göre burçlar kişinin karakteristik özelliklerinin yanında iş, eğitim hayatı ve kişinin partneriyle olan ilişkisini de etkileyebiliyor. Peki, libidosu en yüksek burçlar hangileri? İşte detaylar...

Kadin 23-01-2024 15:39

Geçmişe mi yoksa geleceğe mi odaklısınız? Burçların takıntılı olduğu zaman dilimleri belli oldu!

Astroloji, insanların kişilik özellikleri ve davranışları üzerinde etkisi olduğuna inanılan bir alan. Son araştırmalar, burçların kişilerin zaman algısını etkilediğini ve hangi zaman dilimlerine daha fazla odaklandıklarını gösteriyor. Bazı burçların geçmişe, bazılarının ise geleceğe odaklandığı belirlendi. Hangi burcun hangi zaman dilimine daha fazla odaklandığını öğrenmek için haberin devamına göz atabilirsiniz.

Kadin 09-12-2023 16:53

Yer: Muğla! Boğa saldırısı sonucu öldü: Kahreden detay sonradan ortaya çıktı...

Muğla'da bir kişi boğa saldırısı sonucu yaşamını yitirdi. Ölen kişinin eşinin de 10 yıl önce boğa saldırısı sonucu öldüğü ortaya çıktı.

Haber 19-11-2023 23:23

Diğer Haber Etiketleri

Boğa

Boga Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Boga Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

İmkan yok bir arada olamazlar! Bu burçlar birbirleriyle asla anlaşamıyor

Astroloji günlük hayatımızın her alanında yer alıyor. Hayatımıza büyük oranda etkileri olan burcumuz karşı tarafı daha yakından tanımamıza da yardımcı olabiliyor. Astrolojiye göre anlaşması en zor ve zıt burçlar belli oldu. İşte iki cihan bir araya gelse de anlaşamayan burçlar...

Kadin 09-10-2023 10:10

Bu burçlar sevdiğini gözünden bile kıskanıyor! En kıskanç 3 burç

Burçların kişinin karakterine olan etkileri doğrultusunda insan hayatını şekillendirmede etkisi oldukça büyük. Bir ilişkiye başlamadan önce ilk sorulan sorulardan biri de karşı tarafın hangi burcu taşıdığı oluyor. Burçlar, kişinin karakter özellikleri hakkında tüyolar vererek onları daha yakından tanımamıza yardımcı oluyor. Kıskançlığıyla nam salan bu 3 burç sevdiğini uçan kuştan bile kıskanabiliyor.

Kadin 21-09-2023 10:18

Arkadaşınızın burcu sizin hayatınızı etkiliyor! Duyunca çok şaşıracaksınız

Arkadaşlık ilişkilerinde astrolojiden yararlanmanın büyük faydası oluyor. Birçok kişi karakteristik özelliklerini taşıdığı burçtan alabiliyorlar. Öte yandan arkadaşınızın taşıdığı burç sizin hayatınızı da etkileyebiliyor. İşte duyunca şaşıracağınız arkadaşınızın burcunun hayatınıza etkileri...

Kadin 31-08-2023 12:37

Yolcu koltuğunda boğa oturuyordu! Elinde pompalı tüfekli sürücü herkesi şoke etti

Amerika Birleşik Devletleri’nin Nebraska eyaletinde seyir halindeki bir araç herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Otoyolda hareket eden aracın yolcu koltuğunda bir boğanın oturduğu fark edilirken Lee Meyer isimli sürücünün ise elindeki pompalı tüfekle aracı sürdüğü görüldü. Şikayet üzerine araç polisler tarafından kenara çekildi.

Trend 31-08-2023 10:49

Seyirciler çığlık çığlığa izledi! Matador boğa tarafından defalarca boynuzlandı... Havaya fırlatıldı

İspanya’da boğa güreşi ilginç anlara sahne olurken bir matadorun acımasızca boğa tarafından boynuzlandığı anlar saniye saniye kaydedildi. İzleyicilerin çığlık sesleri arasında boğanın boynuzladığı matador arkadaşlarının yardımıyla kurtulmayı başardı.

Trend 15-08-2023 15:17

Bu burçlar birbirleri için yaratılmışlar! Aşkta en uyumlu burç çiftleri

Duygusal ilişkilerde astrolojiden yararlanmanın büyük faydası oluyor. İnsanlar karakteristik özelliklerini taşıdığı burçtan alabiliyorlar. Bu noktada hali hazırda bir ilişki içerisinde iseniz veya yeni bir aşka yelken açmak istiyorsanız aşkta ne uyumlu ve kolaylıkla anlaşabilen burç çiftlerine göz atabilirsiniz.

Kadin 10-08-2023 10:25

Burçların En'lerini duyunca çok şaşıracaksınız! En güvenilir, en çapkın, en seksi ve en şanslı burçlar

Astroloji ve burçlar çoğu kişi tarafından yakından takip ediliyor. Burçlar ile ilişkilerdeki uyum, arkadaşlıklardaki anlaşma yüzdesi gibi bir çok konu hesaplanabiliyor. Bir de burçların en şanslısı, en güveniliri, en çapkını şeklinde paylaşılan bir liste bulunuyor. Burcunuzun en açığa çıkan özelliklerini duyunca çok şaşıracaksınız.

Kadin 22-07-2023 10:19

Dikkat yalan yanlış her şeye inanıyorlar! Kandırılması en kolay 5 burç belli oldu

Astrolojiye göre kandırılması en kolay burçlar belli oldu. Onlar iyi ve kötü insanları ayırt edemiyorlar. İşte, çok fazla analiz etmemeyi tercih ettikleri için bulundukları durumu anlayamayacak kadar masum olan o 5 burç...

Kadin 09-07-2023 15:26

Yer: Artvin! İpini koparan boğa ortalığı birbirine kattı

Artvin'de kurban pazarında ipini koparan boğa, pazarı birbirine kattı. Boğa kısa süreli paniğe neden olurken o anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

Haber 27-06-2023 09:35

İpini koparan boğa kurban pazarını birbirine kattı

Artvin’in Hopa ilçesinde kurban pazarında ipini koparan boğa pazarı birbirine kattı. Kısa süreli paniğe neden olan boğa sahibi tarafından yakalanarak yeniden bağlanırken, o anlar çep telefonu kameralarına yansıdı.

Haber 27-06-2023 09:35

Besi çiftliğinin 'Kral'ı... Fiyatı adeta ikinci el otomobiller ile yarışıyor! 1 ton 400 kilo ağırlığında

Kurban Bayram yaklaşmasıyla birlikte hareketlilik başlarken, Düzce'de "Kral" ismi verilen ve besi çiftliğinde yetiştirilen 1 ton 400 kilo ağırlığındaki boğa görenleri şaşırtıyor. 'Kral'ın fiyatı adeta ikinci el otomobiller ile yarışıyor. Besi çiftliğinin gözdesi olan 2 yaşındaki boğa, 250 bin TL'den alıcısını bekliyor. Veteriner Hekim Şerif Ali Karanfil, "Alıcılarını bekliyoruz. 250 bin TL’den satışta, zaten et karşılığına baktığımızda da kurban rayiçlerinde bir boğamız" ifadelerini kullandı.

Haber 09-06-2023 13:03

Hakkari'de 1 tonluk kurbanlık dana 130 bin liradan satışa çıkarıldı

Hakkari'de 1 ton ağırlığındaki "Çalo" isimli kurbanlık dana, 130 bin liradan satışa çıkarıldı.

Yurthaber 09-06-2023 11:54

Burçların en kötü özellikleri! Bu davranışları yüzünden terk ediliyorlar

Burçlarımızın özellikleri karakterimiz üzerinde oldukça belirleyici olabiliyor. Bazıları astrolojiye inanmasa da burçların karakter özellikleri üzerine yapılan analizlere şaşırabiliyor. Burçların iyi özellikleri olduğu kadar kötü özellikleri de bulunuyor. İşte burçların en kötü özellikleri...

Kadin 10-05-2023 10:33

Ortalık bir anda karıştı! Arenadan kaçan boğa, protokol tribününe daldı

Artvin'in Murgul ilçesinde geleneksel boğa güreşleri festivalinde bir boğa, rakibiyle arenada dövüşürken birden protokol tribüne çıktı. Seyircilerin panik yaşadığı anlar, kameraya yansıdı.

Haber 08-05-2023 10:45

Bu burçlara asla güvenmeyin! Ağzında sır tutamayan en dedikoducu burçlar

Sır tutamayan insanlar, anlattığınız her şeyi vakit kaybetmeden bir başkasına söylemek için harekete geçer. Bu sebeple özel yaşantınızı ve sırlarınızı paylaştığınız kişileri iyi tanımanız gerekir. Astrolojide de sır tutmayı beceremeyen burçlar var.

Kadin 21-03-2023 10:06

Gözleri bağlı boğayı balyozla öldürmüştü! Detaylar kan dondurdu: Önce taş ile vurdu, kırılınca balyozu aldı

Sosyal medyada gözleri bağlı bir boğanın kafasına balyozla defalarca vurulup öldürüldüğü ana ilişkin görüntüler ortaya çıkmıştı. Olay sonrası tutuklanıp serbest bırakılan kasap M.Y. ve hayvan sahiplerinin ifadeleri ortaya çıktı. Boğanın sahibi M.B. “M.Y. önce taş ile hayvanın kafasına vurdu. Taş kırılınca balyozu aldı" dedi.

Haber 07-01-2023 15:23

Artvin’de heykeli yapılan şampiyon boğa 'Vefa' satıldı! Fiyatı dudak uçuklattı

Artvin’de geçtiğimiz yılın Kafkasör Boğa Güreşleri Şampiyonu 850 kilogramlık ‘Vefa’ isimli boğa rekor fiyata satıldı. Aynı zamanda heykeli de yapılan boğa, kentte en yüksek fiyata satılan boğa ünvanına sahip oldu. Şampiyon boğa için ödenen rakam ise dudak uçuklattı.

Haber 05-01-2023 09:30

Türkiye bu vahşeti konuşmuştu! Keseceği boğayı balyozla öldüren sanık hakkında karar

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde Mustafa Yaprak, gözlerini bağladığı boğanın başına defalarca balyozla vurup öldürdü. Dehşete düşüren olay sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Tepki çeken görüntüler sonrası tutuklanarak cezaevine gönderilen Mustafa Yaprak, 36 gün sonra çıktığı mahkemede tahliye edildi. İşte olayın detayları...

Haber 03-01-2023 16:26

Korku dolu anlar! 8 yaşındaki oğlunu boğa saldırısından kurtardı

Aksaray'da çiftçi Üçler Demirel (35), boğanın kovaladığı oğlu Ahmet'i (8) koşarak son anda kurtarıp, saldırıyı engelledi. Bu anlar, kameraya anbean yansıdı.

Haber 13-12-2022 12:23

Aralık ayında paraya para demeyecek burçlar! Bu ayın en zengin burçları

Kasım ayı her açıdan oldukça zorlayıcı durumlara neden oldu. Birçok kişi bu ay ekonomik olarak derinden sarsıldı. Yılın son ayı olan Aralık ayında kimlerin parasal açıdan yüzünün güleceği merak ediliyor. Aralık ayında bolluk ve bereket görecek bazı burçlar bulunuyor. İşte Aralık ayının en zengin burçları...

Kadin 28-11-2022 13:24

SON DAKİKA | Hayvanlara şiddet bitmiyor! Konya'dan sonra bu kez Mardin: Boğayı balyozla başına vurarak öldürdü

Son dakika haberi: Hayvanlara yönelik şiddetin adresi bu kez Mardin oldu. Konya'da barınaktaki köpeğe yapılan kürekli vahşetin ardından bu kez de Mardin'den gelen görüntüler gündem yarattı. Kızıltepe ilçesinde yaşayan M.Y.; gözlerini bağladığı boğanın başına defalarca balyozla vurup, öldürdü. Görüntülerin ortaya çıkmasıyla ekipler harekete geçerken, M.Y. ile 3 şüpheli gözaltına alındı.

Haber 28-11-2022 13:03

Astrologlara göre asla sevgili olmamanız gereken burçlar! En uyumsuz burçlar

Aşık olmak tüm hayatımızı güzelleştirebiliyor. Her şey bir anda çok daha olumlu gelmeye başlayabiliyor. Aşık olacağımız kişiyi seçemesek de astrologlara göre en uyumsuz olan burçların asla çıkmaması gerekiyor. Bu burçlar ilişki içerisinde sürekli olarak çatışma yaşıyor.

Kadin 18-11-2022 13:15

Seyirciler canlı canlı o anları izledi! Öfkeli boğa kalabalığın önünde boğa güreşçisini boynuzlayarak öldürdü

İspanya’nın Madrid şehrinde bulunan Fuenlabrada bölgesinde gerçekleşen bir boğa güreşi gösterisi korkunç anlara sahne oldu. Bir boğa güreşçisi canlı gösteri sırasında öfkeli boğadan seyircilerin arasına doğru kaçmak isterken dehşeti yaşadı. Boğa tarafından boynuzlanan adam hayatını kaybetti.

Trend 20-09-2022 11:19

Bu burçların zekası zehir gibi! En zeki burçlar sıralaması

Astrolojiye inananlar burçların özelliklerini araştırmayı seviyorlar. Burçlar karaktere, fiziksek özelliklere ve hatta duruşa bile etki gösterebiliyor. İnsanlar burçların özelliklerini merak ediyor. En zeki burçları merak ediyorsanız bu içeriği okuyabilirsiniz.

Kadin 09-09-2022 12:21

Bu burçlara yaklaşmayın! En çok aldatan burçlar hangileri?

Astroloji hayat ile ilgili birçok ipucu verebiliyor. Özellikle kadınlar burçlar konusunda oldukça araştırmalarda ve gözlemlerde bulunuyor. Yeni bir ilişkiye girerken ilk sorulan sorular arasında bulunan ‘Burcun ne?’ sorusu karşınızdaki kişiyi daha kolay tanımanızı sağlıyor. En sadık ve en çok aldatan burçları öğrenmek istiyorsanız bu haberi okuyabilirsiniz.

Kadin 04-09-2022 14:28

Tutkunuzu artırın! Burçlara göre en uygun seks pozisyonları

Astroloji birçok konuda yön gösterici olabiliyor. Özellikle seks konusunda size olabilecek partnerleri belirten astroloji burcunuza en uygun olacak seks pozisyonlarını da gösterebilir. Bu pozisyonları deneyerek hem kendinizi hem de sevdiğiniz kişiyi memnun edebilirsiniz.

Kadin 30-08-2022 08:32

Bu özelliklere dikkat! Burçların en kötü yönleri

Astroloji birçok insan için oldukça ilgi çekici olabiliyor. 12 tane olan burçların her birinin farklı karakteri bulunuyor. Burçların iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da saymakla bitmiyor. Çevreden gelen izlenimlere göre burçların en kötü özellikleri bu şekilde sıralanıyor…

Kadin 19-08-2022 10:20

Artvinli yetiştirici boğasıyla Çoruh'ta yüzdüğü görüntüleri sosyal medyada paylaştı

Artvinli yetiştirici boğasıyla Çoruh'ta yüzdüğü görüntüleri sosyal medyada paylaştı

Yurthaber 04-08-2022 10:57

Mekanik boğa üzerinde cinsel ilişkiye giren çift kabusu yaşadı! Hastaneye zor yetiştiler

İngiltere’de yaşayan bir çift ilginç bir fantezilerinin varlığından söz ederek bunu hayata geçirmek istedi. Lisa ve erkek arkadaşı Darren mekanik bir boğanın üzerinde cinsel ilişkiye girdi. O sırada Lisa’nın vajinasına elektrik çarptı. Büyük bir acıyla olduğu yerde kilitlenen kadın erkek arkadaşının yardımıyla hastaneye götürüldü.

Trend 30-07-2022 09:41

En inatçı boğa! 7 kişi zaptedemedi, bir kişiyi devirdi

Kurban bayramında ilginç görüntüler gelmeye devam ediyor. Son olarak İstanbul'da 7 kişinin bir boğayı tutmaya çalışması ve boğanın da tüm gücüyle direndiği anlar kameralara yansıdı. Zor anlar yaşayan boğa sahipleri, hayvanı kontrol almaya çalışırken 1 kişi boğa tarafından devrildi.

Haber 09-07-2022 16:47

Rize'de kaçarken sahibini yaralayan boğa dere yatağında kesildi

Rize'de kaçarken sahibini yaralayan boğa dere yatağında kesildi

Yurthaber 09-07-2022 13:39

Samsun'da bir tonluk boğa 58 bin liraya satıldı

Samsun'da bir tonluk boğa 58 bin liraya satıldı

Yurthaber 08-07-2022 10:44

Kurban pazarının en büyüğü: Toros Kaplanı! 67 bin liraya alıcı buldu

Kurban Bayramı'na az bir süre kala kurbanlık satışları devam ederken, İzmir'in Gaziemir ilçesindeki kurban pazarına Adana'dan getirilen 1 ton 250 kilogram ağırlığındaki 'Toros Kaplanı' isimli boğa, 67 bin liraya satıldı. Kurban pazarının en büyüğü olan boğanın sahibi Ramazan Dağgül (31), "Besi yemi, yonca ve arpa ile besledik. Mutluyuz, 67 bin liraya alıcı buldu" şeklinde konuştu.

Haber 06-07-2022 09:22

Meksika’daki rodeoda boğanın saldırdığı binici hayatını kaybetti

Meksika'da yapılan rodeoda boğanın tekme darbelerine maruz kalan binici hayatını kaybetti.

Haber 28-06-2022 12:55

Kolombiya'da bir boğa güreşi etkinliğinde tribün çöktü: En az 4 ölü

Kolombiya'da bir boğa güreşi etkinliğinde tribünlerin bir kısmının çökmesi sonucu en az dört kişi öldü.

Haber 27-06-2022 05:49

Korku dolu anlar! Hızını alamayan kızgın boğa sahibini öldürüyordu

Muğla’nın Ula ilçesinde birinci Yörük obaları boğa güreşi gerçekleştirildi. Ancak boğa birden bire seyircilerin arasına doğru yöneldi. Korku dolu o anlar kameraya böyle yansıdı.

Haber 20-06-2022 17:02

1,3 ton ağırlığındaki dev kurbanlık alıcısını bekliyor! Sahibinin istediği rakam ise cep yakıyor

Çorum’da Kurban Bayramı öncesi satışa çıkarılan 1,3 tonluk boğa, vatandaşların ilgisini çekti. Alıcısını bekleyen boğanın ağırlığından dolayı 80 bin TL değerinde olduğu öğrenildi.

Haber 12-06-2022 09:42

Arenadan kaçan boğalar, seyircilerin arasına daldı! Korku dolu anlar kamerada

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde arenadan kaçan boğalar, seyircilere korku dolu anlar yaşattı. İlçede 26’ncı Ayder Kültür ve Doğa Festivali kapsamında yapılan geleneksel ödüllü boğa güreşlerinde arenadan kaçan boğalar, kalabalığın bulunduğu alana girdi. Kaçışanların panik anları, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Haber 06-06-2022 11:52

Acun Ilıcalı ölümden döndüğü anları böyle anlattı! Üzerimden geçti, resmen direkten döndüm

Survivor 2022 All Star yarışmasında ada konseyinde toplanan yarışmacılarla konuşan Acun Ilıcalı, anlattığı ilginç anıyla herkesi şoke etti. İspanya'da boğaların altında ezilmekten son anda kurtulduğunu açıklayan Ilıcalı, anlattıklarıyla yarışmacıları adeta şoke etti.

Magazin 30-05-2022 13:55

Meksika’da arenadan kaçan boğa korku saçtı! O anlar saniye saniye kamerada

Meksika’da düzenlenen boğa güreşi sırasında korku dolu anlar yaşandı. Arenadan kaçarak çevredekilere saldıran boğa, 4 kişiyi yaraladı.

Haber 23-05-2022 09:29

Şampiyon boğanın etrafında horon oynuyorlardı... Kutlamada panik anları kamerada

Artvin’de gerçekleşen bir olay ilginç anlara sahne oldu. Kentte düzenlenen geleneksel ödüllü boğa güreşlerinde şampiyon olan boğanın etrafından insanlar toplanarak sevgi gösterisinde bulundu ve horon oynadı. Bu esnada ürken boğa ise horon oynayanları kovaladı. Arenada yaşanan panik anları kameraya yansıdı.

Haber 09-05-2022 18:22

30 Nisan Güneş tutulmasının burçlara etkisi! Hangi burç ne yaşayacak? İşte Koç, İkizler, Yengeç, Oğlak ve diğer tüm burçlara etkisi...

Senenin en önemli gündemlerinden birini oluşturacak olan 30 Nisan Güneş tutulmasının burçlara etkisi araştırılıyor. Söz konusu tutulmadan ilk olarak Boğa, Aslan, Akrep ve Kova gibi sabit burçlar etkilenirken, diğer tüm burçların hayatlarında da pek çok alanda değişiklikler söz konusu olacak. Peki tutulma ile birlikte hangi burç ne yaşayacak? İşte 30 Nisan 2022 Güneş tutulmasının Koç, İkizler, Yengeç, Oğlak ve diğer tüm burçlara etkisi...

Kadin 28-04-2022 17:50

Sahibinin elinden kaçan boğa ortalığı birbirine kattı

Bursa’da sahibinin elinden kaçan boğa ortalığı birbirine kattı. Araçlardan ürken bir kişinin sopayla vurduğu boğa, korkup kaçan vatandaşların sığındığı dükkanın vitrin camını kırıp içeri girdi. O anlar saniye saniye cep telefonu kameralarına yansıdı.

Haber 29-03-2022 17:31

Güreş festivalinde bariyerleri kıran boğa seyircilere saldırdı

İspanya’da düzenlenen boğa güreşi festivalinde bir boğa bariyerleri kırarak çevredeki seyircilere saldırdı.

Haber 10-12-2021 13:55

Aydın'da şüpheli ölüm

Aydın'da şüpheli ölüm

Yurthaber 12-11-2021 23:20