Cilt Güzelliği Için Haberleri

Makyaj malzemelerinizi cilt alt tonunuza göre seçin ve aradaki farkı görün

Başkalarında beğendiğiniz ruj, allık ya da far sizde istediğiniz görüntüyü vermeyebilir. Bunun sebebi, herkesin cilt alt tonunun aynı olmaması. Genel olarak sıcak ve soğuk cilt alt tonu olsa da nadiren ikisinin karışımı nötr cilt tonu da bulunuyor. Nötr her renk ile uyum gösterse de diğerleri için durum böyle değil. Gelin, sıcak ve soğuk ciltler için ideal renklere göz atalım.

Kadin 15-02-2023 18:07

Cilt tipinize göre en kullanışlı ve yararlı ürün önerileri

Canlı ve ışıl ışıl parlayan bir cilde kavuşmak için cilt bakımında kullanılan ürünleri doğru seçmek gerekir. Kuru, karma, yağlı, akneli ve hassas gibi birçok farklı cilt tipi olduğundan cildin ihtiyacı olan bakımı yaparken dikkatli olmakta fayda var. Aksi hâlde cilt problemleriyle karşılaşılabilir. Her cilt tipine uygun, yararlı ürünleri listeledik. Göz atmaya ne dersiniz?

Haber 05-10-2022 16:07

Cilt problemleri için cilt bakımınızı değiştirin! TikTok'ta trend olan 'Cilt Döngüsü' uygulamasıyla 20 yaş genç görünün

Herkes pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyor. Daha bakımlı ve güzel bir görünüm için ciltte bulunan pürüzlerin giderilmesi gerekiyor. Cilt problemleri için ilk olarak cilde uygulanan bakımlara dikkat etmek gerekiyor. TikTok üzerinde trend olan 'Cilt Döngüsü' bakımı ile kısa sürede cilt sorunlarınızdan kurtulacağınız belirtiliyor.

Kadin 14-09-2022 15:13

Cilt Güzelliği Için

Cilt Güzelliği Için Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Cilt Güzelliği Için Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.