Karbonat Haberleri

Karbonatın faydaları nelerdir, neye iyi gelir?

Her evde mutlaka bulunan, temizlikten gıdaya birçok farklı alanda kullanılabilen ve kolaylıkla temin edilebilen karbonat, aslında İngiliz karbonatıdır ama halk arasında daha çok karbonat adıyla anılır. Kişisel bakım, temizlik, mutfak, sağlık alanlarında etkili, kullanışlı ve oldukça da yararlıdır.

Haber

'3 ayda 30 kilo verdirdiğim danışanıma uyguladığım tarif'! Şişkinlik ve ödemden eser kalmıyor

Birçok kişinin kilo verme sürecinde kullandığı stratejiler ve elde ettikleri sonuçlar her zaman dikkat çekici oluyor. Özellikle sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü hakkında bilgi edinmek isteyenler için bu tür içerikler oldukça yol gösterici oluyor. Diyetisyen Büşra Çalışkan '3 ayda 30 kilo verdirdiğim danışanıma uyguladığım tarif' başlığı altında şişkinlik ve ödemden eser bırakmayan kür yapımını paylaştı.

Kadin

Denenmiş doğal epilasyon yöntemleri! İstenmeyen tüylerin kökünü kurutuyor! Tekrar çıkmasına izin vermiyor

İstenmeyen tüyler kadın erkek fark etmeksizin herkeste görülen bir durumdur. Bazen can sıkıcı olan bu problemden kurtulmak için lazer epilasyon yöntemlerine tonlarca para harcamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Daha önce denenmiş olup olumlu sonuçlar veren bu 2 yöntem sayesinde tüyleriniz incelecek, seyrelecek ve artık çıkmayacak. İşte en en etkili ve doğal epilasyon kürleri ve uygulanışına dair detaylı bilgiler...

Kadin

Duymayan kalmasın: Karbonatın daha önce duymadığınız 8 farklı kullanım alanı! Meğer öyle faydaları varmış ki...

Günlük hayatta sıkça karşılaştığımız karbonatın sadece mutfakta değil pek çok alanda kullanılabileceği ortaya çıktı. Karbonatın faydaları yemek yapımının yanı sıra ev temizliğinden kişisel bakıma kadar pek çok alanda gizli. Duymayan kalmasın, çünkü bu faydalar günlük yaşamınızı kolaylaştırabilir. İşte karbonatın daha önce duymadığınız 8 farklı kullanım alanı...

Kadin

Karbonat

Karbonat Hakkındaki Haberler Mynet'te. Karbonat Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Silikon kararmalarını tek seferde yok eden yöntem! Yılların kirini bembeyaz yapıyor

Evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan biri olan silikon kararmalar, estetik açıdan rahatsız edici olabilir. Özellikle banyolarda can sıkan silikon kararmalarını bu yeni yöntem sayesinde tek seferde yok etmek artık çok daha kolay. Yılların biriktirdiği kiri bembeyaz bir temizliğe dönüştüren bu pratik çözümü öğrenmek ve evinizdeki silikon yüzeyleri yenilemek istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz.

Kadin

Bakteriden eser kalmıyor! Mutfak lavabosunu tertemiz yapan temizlik tüyosu

Evde en çok vakit geçirilen alanlardan biri olan mutfaklarda temizlik ve hijyene oldukça dikkat edilmesi gerekiyor. Bulaşıkların yıkandığı alan olan mutfak lavabolarında giderlerinde biriken yemek atıkları sonucunda bakteri ve mikrop oluşumu artabiliyor. Bunun önüne geçmek ve daha hijyenik ve parlak bir lavabo için bu temizlik tüyosunu deneyebilirsiniz.

Kadin

Elektrik faturası tutarını azaltan yöntem! Çamaşır makinesine 1 kaşık ekleyin, farkı görün

Yükselen enflasyon, faturalar ve harcamalar birçok kişiyi maddi açıdan zorlayabiliyor. Havaların soğuması ile birlikte çamaşır makinesi kullanımı arttı. Ev eşyalarının kullanımında dikkat edilen ufak detaylar elektrik faturalarında hatırı sayılır miktarda düşüşe neden oluyor. İşte elektrik faturası tutarını azaltan o yöntem...

Kadin

Evdeki karıncalardan kurtulmanın kesin yolu! Bu yöntemlerle karıncalara veda edin

Evimizi paylaştığımız karıncalar, sıklıkla can sıkıcı bir sorun haline gelebilir ve onlardan kurtulmak bazen karmaşık görünebilir. Ancak, endişelenmeye gerek yok! Karınca kovma konusunda basit ama etkili ipuçları ve doğal çözümlerle evinizdeki karıncalara veda edebilirsiniz. Sizi rahatsız eden bu küçük misafirleri uzaklaştırmanın etkili yollarını haberimizde derledik.

Kadin

Derz arası lekelerini anında tertemiz yapıyor! Bembeyaz fayanslar için mucizevi karışım

Evinizdeki fayanslar zamanla derz aralarında lekeler ve kirlenme biriktirebilir. Bu lekelerin temizlenmesi bazen zorlu bir görev gibi görünebilir, ancak fayanslarınızı bembeyaz yapacak bir mucizevi karışım tarifi bulunuyor. Basit ve etkili bu karışım, derz arası lekelerini hızla temizlerken fayanslarınızı da parlatacak. İşte bembeyaz fayansların formülü

Kadin

Tıkanmış lavaboyu kolayca açıyor! Tesisatçıların uyguladığı lavabo açma yöntemi

Tıkanmış lavabo, evde karşılaşabileceğimiz sinir bozucu bir sorundur ve genellikle hızlı bir çözüm gerektirir. Tesisatçıların uyguladığı lavabo açma yöntemleri doğrultusunda bazı temel adımları takip ederek tıkanmış bir lavaboyu kolayca açabilirsiniz. İşte evde uygulanabilir pratik ve hızlı sonuç gösteren lavabo açma yöntemi

Kadin

Ocak gözündeki yağ ve pası söküp atıyor! 3 malzeme ile ocak gözleri yepyeni oluyor

Ocak gözleri, yemek pişirme ocaklarının üzerinde bulunan yanmış gıda artıkları, yağ ve kirlerle zamanla kirlenip sararabilir. Temiz bir ocak gözü, daha hızlı ısınır, eşit ısı dağılımı sağlar ve lezzetli yemeklerin anahtarıdır. Ocak gözleri temizliği için, öncelikle gözlerin soğumasını beklemek önemlidir. Bu gözleri temizlemek, ocak yüzeyinin temiz ve hijyenik olmasını sağlar. İşte ocak gözlerini yepyeni yapan temizlik tüyosu

Kadin

Sararmış çaydanlıkları anında temizliyor! Çaydanlıkları ayna gibi parlatan temizlik tüyosu

Çay ülkemizde en sık tüketilen içeceklerden biri olarak biliniyor. Ocaktan hiç eksik olmayan çaydanlıkların içi zaman içerisinde sararıp kararabiliyor. Sararan çaydanlık hem çayın tadını bozuyor hem de hoş olmayan görüntüye sebep veriyor. Evde bulunan malzemelerle yapacağınız bu karışım çaydanlıkları ilk günkü gibi parlatıyor.

Kadin

İstenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulun! Hem acısız hem de masrafsız

İstenmeyen tüyler bazen can sıkıcı olabiliyor. Lazere tonlarca para vermek istemeyen ve ağda acısını çekmek istemeyenler tüyleri kökten yok eden doğal çözüm yolları arıyorlar. Her evde bulunan 2 malzeme ile yapılan karışımın istenmeyen tüyleri kökünden kurutup bitirdiği iddia ediliyor. İşte evde kolaylıkla deneyebileceğiniz tüyleri yok etme yöntemi...

Kadin

En etkili yöntem! Diş tartarı ve taşlarını anında temizliyor

En sık görülen ağız ve diş problemlerinden olan diş tartarı ve taşları için çözüm yolları aranıyor. Hoş olmayan görüntüye neden olan diş tartarı ve taşları zaman içerisinde kötü kokuya da yol açabiliyor. Evde deneyebileceğiniz en etkili diş temizleme yöntemleri ile inci gibi beyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Haber

Ayakkabı kokusu nasıl geçer? Ayakkabı kokusunu önleyen 4 etkili çözüm!

Ayakkabı kokusu pek çok insanı rahatsız ediyor. Özellikle yaz aylarında daha çok maruz kalınan ayakkabı kokusunun nasıl önlenebileceği merak edilen konular arasında yer alıyor. Ayakkabılardaki kötü kokunun da çözümleri mevcut. Ayakkabı kokusunu önleyebileceğiniz etkili çözümleri haberimizin devamında derledik.

Kadin

Tıkanmış lavaboyu şıp diye açıyor! Tesisatçıların sır gibi sakladığı lavabo açma yöntemi

Mutfak ve lavabo giderlerinde biriken atık maddeler sonucu lavabo tıkanmaları meydana geliyor. Hoş olmayan görüntüsü ve rahatsız edici kokusu ile kabusa dönüşen tıkanmış lavaboları kolayca açmak mümkün. Mutfak ve banyo lavabolarında yaşadığınız tıkanmış gider sorunu için tesisatçıyı aramadan önce bu etkili lavabo açma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Kadin

Karbonatın cilde faydaları nelerdir? Karbonat cilde nasıl uygulanır?

Karbonat mutfaklarımızda kabartma tozu olarak yaygın bir şekilde kullanılan ev temizliği için vazgeçilmez bir yardımcı olan bir madde olarak bilinir. Ancak karbonat cilt bakımının gizli kahramanlarından biri olabilir. Kimyasal içeriklerle dolu bazı ticari cilt ürünleri yerine doğal ve ekonomik bir alternatif arıyorsanız karbonat sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

Haber

Mucize yöntem! Duşakabin camlarındaki su lekelerini tek seferde çıkarıyor

Duşakabinde kalan su ve sabun lekeleri bazen can sıkıcı olabiliyor. Duşakabin camlarındaki su lekelerinden kurtulmak için sağlığa zararlı kimyasal ürünler kullanmak yerine evde doğal ürünler ile etkili sonuçlar alabilirsiniz. İşte duşakabin lekelerini tek seferde çıkarmanın kolay yöntemi...

Kadin

Karbonat ile saç rengi açma - Karbonatın saça faydaları nelerdir?

Saç insan görünümünün belirgin bir parçası olup kişisel ifademizin bir yansımasıdır. Bu nedenle saç rengi ve görünümü üzerinde oynamak isteyen birçok kişi doğal ve zararsız yöntemleri araştırır. Evlerimizde sıkça kullanılan karbonat saç bakım rutinlerinde de iddialı bir şekilde yer bulmuştur. Karbonatın saça olan faydaları arasında öne çıkanlardan biri saç rengini açma yeteneğidir. Ancak bu yöntem dikkatle uygulanmalı ve olası etkileri iyi anlaşılmalıdır.

Haber

Halıda oluşan lekelere son! Bu yöntemler ile halınız ilk günkü gibi tertemiz olacak

Halı temizliği bir evde hijyenli bir ortamın sağlanabilmesi için büyük önem taşıyor. Halıda oluşan lekeler dışında gözle görülmeyen bakteriler de oluşabiliyor. Halınızı ilk günkü gibi tertemiz yapacak temizlik tüyolarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kadin

Makinede çizilen ve matlaşan bardaklara etkili çözüm! Bardaklarınız yepyeni olacak

Bulaşık makinesi günlük yaşamı kolaylaştırsa da bazen bardakların çizilmesi ve mat görünüme sahip olmasına sebep veriyor. Bu sorun bardakların daha pis görünmesine yol açıyor. Çizilen cam bardaklardan şikayetçi olanlar için etkili bardak parlatma yöntemini haberimizde derledik.

Kadin

Tırnak kırılması sorununa en etkili çözümler! Tırnaklarınız eskisinden daha güçlü olacak

Bakımlı tırnaklar her zaman daha temiz ve göze hitap eden bir görüntü ortaya çıkarıyor. Özellikle kadınların görünüşüne önem verdiği tırnaklar bazen ne kadar bakım yapılsa da kırılma ve soyulma gibi problemler ortaya çıkarabiliyor. Eğer tırnaklarınız ince yapıda ve tırnak kırılması şikayetleriniz varsa evde deneyebileceğiniz en etkili çözüm yollarını sizler için derledik.

Kadin

İnatçı derz arası lekelerini tertemiz yapıyor! Bembeyaz fayans araları için en etkili karışım

Genellikle mutfak ve banyo zeminlerinde kullanılan fayansların temizliği oldukça önem arz ediyor. İnatçı derz arası lekelerinden bir türlü kurtulamadıysanız bu mucizevi karışım ile bembeyaz fayans aralarına kavuşabilirsiniz.

Kadin

Musluktaki inatçı kireç lekelerine son! Musluklarınız pırıl pırıl parlayacak

Kireç lekeleri ne zor çıkan lekelerden biridir. Ev hanımlarının başına dert olan kireç lekeleri için internette doğal çözüm yolları araştırılıyor. Genellikle banyo ve lavabolarda sık sık rastlanılan kireç lekeleri metallerin üzerinde hoş görünmeyen görüntüye sebebiyet veriyor. Musluklardaki su lekelerinden, kireçten kurtulmak istiyorsanız bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Kadin

Buzdolabınızı mis gibi kokutacak etkili yöntemler! Buzdolabından gelen kötü kokulara son

Buzdolabına konulan yemekleri ağzı açık bir şekilde koymak veya yemeklerin zamanla bozulması buzdolabında kötü kokulara neden oluyor. Bu koku siz el atmadığınız sürece buzdolabınızdan çıkmıyor. Kokuların yemeklerinize geçmesinden rahatsızsanız doğal ürünler ile buzdolabı kokusunu çok basit bir şekilde çözebilirsiniz.

Kadin

Tesisatçıyı aramadan önce bunu deneyin! Tıkanmış lavaboyu anında açma yöntemi

Tıkanmış lavabo ve giderler bazen kabusa dönüşebiliyor. Özellikle hoş olmayan görüntüsü ve eve yaydığı koku oldukça rahatsız edici olabiliyor. Mutfak ve banyo lavabolarında yaşadığınız tıkanmış gider sorunu için tesisatçıyı aramadan önce bu etkili lavabo açma yöntemini deneyebilirsiniz.

Kadin

Sadece 2 malzeme ile koltuk altı kararmanızdan kurtulun! Koltuk altı kararmasına doğal çözüm

Cilt problemlerinden biri olan koltuk altı kararmaları özellikler kadınların en çok rahatsız olduğu konulardan biri. Bazı yanlış kıl alma yöntemleri veya uygulanmaması gereken yöntemler koltuk altlarında kararmalara neden olabiliyor. Evde uygulayacağınız doğal yöntem ile koltuk altı kararmalarınızı geçirmeniz mümkün.

Kadin

İnatçı kireç lekeleri tarihe karışıyor! 2 malzeme ile kireçlenmiş musluklar ayna gibi olacak

Mutfak ve banyo musluklarında, duş başlıklarında oluşan kireçler çoğu insanın kabusu oluyor. İnatçı lekelerden biri olan kireç lekelerinden kurtulmak için kimyasal kireç sökücü kullanmak istemeyenlere doğal kireç sökücü tarif bulunuyor. İşte 2 malzeme ile muslukları ayna gibi parlatma yöntemi...

Kadin

Çamaşırlarınızı bembeyaz yapacak 3 temizlik tüyosu! Sararmış çamaşırlara son

Çamaşırları beyazlatmak için kullanılan kimyasal deterjanlar çamaşırların yıpranmasına neden olabiliyor. Özellikle çamaşır suyu çamaşırlarda hasarlara yol açıyor. Doğal çözümlerle sararmış çamaşırları beyazlatmanın yolları araştırılıyor. Evde yapacağınız 3 yöntemle çamaşırlarınızı pamuk gibi bembeyaz yapabilirsiniz.

Kadin

Sararan tuvalet taşlarını bembeyaz yapıyor! Kireç tutmuş tuvaleti temizlemenin kolay yolu

Tuvalet temizliği görsellikten önce hijyen için büyük önem taşıyor. Tuvaletlerin her zaman temiz olması gerekiyor. Tuvaletlerde meydana gelen sararmaları temizlemenin oldukça zorlu olduğu düşünülüyor. Oysaki sararmış tuvalet taşlarını temizlemek için çok basit tüyolar bulunuyor.

Kadin

Kararan gümüş takılarınızı evde parlatmak çok kolay! Gümüş takıları yeni gibi parlatır

Kadınlar genellikle gümüş ve altın takı severler olarak ikiye ayrılıyorlar. Herkesin cilt alt tonuna yakışan takı rengi farklılık gösteriyor. Gümüş takı severler gümüşlerin kararmasından şikayet ediyor. Ancak gümüşleri evde parlatmak mümkün olabiliyor. İşte gümüşleri parlatmanın kolay yolu...

Kadin

Temizlik uzmanı ayakkabıdaki kötü kokuyu anında geçiren yöntemi paylaştı

Bütün gün boyunca ayağımızda olana ayakkabılar kötü kokular oluşturabiliyor. Ayakkabıdaki kötü koku ayaklara sinerek ayak kokusuna ve dolap kokusuna sebep olabiliyor. TikTok'ta bir temizlik uzmanı kötü ayakkabı kokusunu geçirecek 3 etkili yolu paylaştı.

Kadin

Ağda ve tıraş bıçağı derdi yok! İstenmeyen tüylerden kalıcı şekilde kurtulmayı sağlayan doğal yöntemler

İstenmeyen tüyler sadece görünüm olarak değil hijyen olarak da zorlu anlar yaşatabiliyor. İstenmeyen tüyleri yok etmek için ağda, tıraş bıçağı gibi geçici çözümler aranıyor. Ancak evde yapılan doğal kürler ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olabiliyor.

Kadin

Çarşafları tek yıkamada bembeyaz yapıyor! Deterjan kullanmaya gerek kalmıyor

Herkes mis gibi kokan tertemiz gözüken çarşaflarda uyumak istiyor. Ancak bazı durumlarda çarşaflar yıkansa bile yeterince temiz görünmeyebiliyor. Sararan çamaşırları beyazlatmak için etkili yöntemler araştırılıyor. Çarşafları tek yıkamada beyazlatan karışımını paylaşan bir kadın sosyal medyada övgü topladı.

Kadin

Erkek arkadaşının 6 yıldır yıkanmayan saçını yıkadı! Daha dolgun ve uzun görünüyor

Saç yıkama rutininin dışına çıkmak saçın yağ dengesinin bozulmasına neden olabiliyor. Bu dengenin bozulması sadece saçın görünümünü değil sağlığını da etkileyebiliyor. TikTok'ta erkek arkadaşının 6 yıldır yıkanmayan saçını yıkadığı anları kaydeden bir kadın saç yıkama sistemini paylaştı.

Kadin

Sararmış çamaşırları anında beyazlatıyor! Çamaşır suyundan daha etkili

Deodorant ve ter lekesiyle sararan beyaz çamaşırlar temiz olsa bile pis gibi görünebiliyor. Yaz aylarının en büyük sorunlarından olan sararan çamaşırları beyazlatmak için tek çarenin çamaşır suyu olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çamaşırları bembeyaz yapmak için uygulamanız gereken oldukça basit bir karışım bulunuyor.

Kadin

Tek malzemeyle istenmeyen tüylerden sonsuza dek kurtulun! Lazer epilasyona para vermeye son

İstenmeyen tüyleri yok etmek için çeşitli yöntemler bulunuyor. Ancak bu yöntemlerin arasında yer alan ağda, tıraş bıçağı, tüy dökücü kremler gibi ürünler kalıcı etkiler sağlamıyor. Ancak evde yapılan basit kürler istenmeyen tüylerden kurtulmak için istenilen etkiyi verebiliyor. İşte tüyleri yok etmenin basit yolu...

Kadin

Sararmış tuvalet taşlarını 5 dakikada bembeyaz yapıyor! Kireç tutmuş tuvalet temizliği için...

Zaman içerisinde sert su ve idrar nedeniyle sararan tuvalet taşları tuvaletin zemininde kireç oluşmasına neden olabiliyor. Kireci ve sararmış tuvalet taşlarını temizlemek için çeşitli yöntemler aranıyor. Evde yapacağınız doğal karışımla çamaşır suyu kullanmadan sararmış tuvalet taşlarını bembeyaz yapabilirsiniz.

Kadin

Kireç lekelerini ovalamaya gerek kalmadan çıkartıyor! İnatçı kireci anında söküp atan karışım

Kireç lekeleri banyo ve mutfak musluklarında, metal eşyalarda pis ve bakımsız görünümlere sebep oluyor. Kireç lekelerinden kurtulmak için etkili kireç sökücü ürünler aranıyor. Ancak her evde bulunan malzemelerle hazırlanan karışımla birlikte kireç lekelerinden anında kurtulmanız mümkün olabiliyor.

Kadin

Uzun süre cam silmeyeceksiniz! Camda kir ve su bırakmayan doğal çözüm

Cam silmek en zorlu ev işi olarak görülüyor. Cam silmeyi sevmeyenler ama hayata temiz bakmak isteyenler uzun süre cam silmemeyi sağlayacak ürünler arıyor. Evde bulunan malzemelerle silinen camlar uzun süre kir ve su tutmuyor. işte her kadının bilmesi gereken toz tutmayan cam silme yöntemi...

Kadin

Derz arası kirlerini bembeyaz yapıyor! Fayans aralarını anında temizleyen karışım

Fayans aralarında biriken kirler ve harç izleri bakımsız görünümler yaratıyor. Fayanslar ne kadar temiz olursa olsun derz arası kirleri pismiş gibi görünmesine sebep oluyor. Derz arası kirlerini anında temizleyecek bir çözüm arıyorsanız aşağıda yer alan basit karışıma göz atabilirsiniz.

Kadin

Sararmış beyaz spor ayakkabı nasıl temizlenir? Sararmış ayakkabıyı bembeyaz yapıyor

Beyaz spor ayakkabı bahar ve yaz aylarında hemen hemen her kombine uyum sağlamasıyla sıklıkla kullanılıyor. Beyaz spor ayakkabıların kolayca pislenmesi ve sararması en çok şikayet eden konular arasında yer alıyor. Servet harcanarak alınan beyaz spor ayakkabıların sararmasını beyazlatmak için çözümler aranıyor. Aşağıdaki yöntemle sararmış beyaz spor ayakkabı nasıl beyazlar sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Kadin

Lokum gibi lokanta usulü nohut yapmanın sırrı burada! Pişirirken bir kaşık ekleyin

Nohut yemeği en sevilen bakliyatlar arasında yer alıyor. Pilavla eşsiz bir uyum sağlayan nohut yemeğinin lokum gibi yumuşacık olması için çeşitli püf noktalarına dikkat etmek gerekiyor. Lokanta usulü nohut yemeğinin içerisine katılan basit malzemeler nohutun lezzetine lezzet katıyor.

Yemek

Fırındaki inatçı yağ lekelerini söküp atıyor! Pırıl pırıl yapıyor

Fırında yemek yapmak çok daha sağlıklı olsa da yemeğin ardında kalan yağ lekeleri oldukça can sıkıcı olabiliyor. İnatçı yağ lekelerini çıkarmanın zorlu olduğunu düşünenler bu lekeleri çıkartmak için yağ sökücü ürünlere yöneliyor. Ancak evde bulunan tek malzeme yağ lekelerini 10 dakika içerisinde çıkartabiliyor.

Kadin

Buzdolabına neden karbonat koymalısınız? Şaşırtıcı etkiler yaratıyor

Buzdolabı en çok kullanılan ev aleti olarak görülüyor. Yiyeceklerin uzun süre bozulmaması sağlayan buzdolabının doğru kullanımı büyük önem taşıyor. Buzdolabına konulan karbonat adeta mucizeler yaratıyor. Buzdolabında yer alan en büyük problemi ortadan kaldırıyor.

Kadin

Camlarınızı uzun süre silmenize gerek kalmayacak! Camda toz ve su lekesi tutmayan karışım

Camlarda oluşan lekeler ve izler evin pis görünmesine neden olurken dışarıyı daha bulanık görmemize yol açıyor. Bahar aylarında yağan yağmurların camda su lekesi ve toz bırakmaması için hazırlanan karışımla ayna gibi parlak camlara sahip olabilirsiniz. Bu karışımla camlarınızı uzun süre silmenize gerek kalmayacak.

Kadin

Kararan gümüşleri parlatmanın sırrı! Evde kararmış gümüş takılar nasıl parlatılır?

Gümüşler hayatımızın birçok alanında yer alıyor. Özellikle takı olarak sıklıkla kullanılan gümüşler hoş bir görünüm sağlasa da kararan gümüşleri parlatmak için çeşitli yollar aranıyor. Evde hazırlanan kolay bir karışımla gümüşleri yeni alınmış gibi parlatmak mümkün olabiliyor. İşte gümüşleri parlatmak için yapılması gereken karışım...

Kadin

Derz arası kirlerini bembeyaz yapıyor! Fayanslarınızı temizlemek için mucizevi karışım

Fayansların temizliği hem mutfak hem de banyo için oldukça önem taşıyor. Bahar aylarında en çok aranan temizlik konuları derz araları nasıl temizlenir oluyor. Derz aralarını temizlemek için evde hazırlayacağınız mucizevi karışım fayanslarınızı bembeyaz yapıyor.

Kadin

Diş tartarlarını ve taşlarını anında yok ediyor! İnci gibi parlayan dişler için etkili çözümler

Dişlerin temizliği hem sağlığı hem de iletişimi etkiliyor. Herkes inci gibi beyaz parlayan dişlere sahip olmak istiyor. Ancak zaman içerisinde oluşan sararmalar, diş tartarı ve taşları kötü görünümlere sebep olabiliyor. Diş tartarından kurtulmak için etkili yöntemler bulunuyor. İşte diş tartarını yok eden o çözümler...

Kadin