Hacı Sabancı'dan 'Para olmasa Hacı bildiğin 124' yorumuna cevap

Ünlü iş adamı Hacı Sabancı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafına, 'Para olmasa Hacı bildiğin 124' yorumuna cevap verdi.

Hacı Sabancı'dan 'Para olmasa Hacı bildiğin 124' yorumuna cevap

İş adamı Hacı Sabancı, takipçisinin kendisini eleştiren yorumuna esprili bir şekilde cevap verdi.

"BİR FERRARİ YAKIŞTIRMANI ALIRIM ARTIK"

Hacı Sabancı, sosyal medya hesabından kız arkadaşıyla birlikte fotoğrafını yayınladı. Hacı Sabancı'nın bir takipçisi fotoğrafa, "Para olmasa Hacı bildiğin 124" yorumunu yaptı. Sabancı ise takipçisinin yorumuna cevap vererek, "Peki para olunca ne oluyor? Bir ferrari yakıştırmanı alırım artık." ifadelerini kullandı.

haci-sabanci-takipcisinin-para-olmasa-haci-12235118_3113_m

haci-sabanci-takipcisinin-para-olmasa-haci-12235118_3351_m


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Bunların artık hacılıkla alakaları kalmamış bildiğiniz amerikan yada ingiliz sosyete takımının yan sanayisi olmuşlar..fakat Allah ölümü var ederek çok faydalı bir iş yapmış..bu ve bunlar gibi aileler geride kalan büyük çoğunluğun kanını emerek bu seviyelere gelirler..benim gözümde hepsi vampirdir..
Bunlar en azından bir şeyler üretiyor.Fabrikalar yapmışlar,milyonlarca işçi çalıştırıyorlar.Bir de siyasetçiler ve onların yardakcilarini düşün.Hic bir sey yapmadan zenginlesiyorlar.
@baris27488 AYNI DÜŞÜNCELERİ HACILIKLA İLİŞKİSİ OLMAYAN , AÇ GÖZLÜ , GÖSTERİŞ BUDALASI SUUDİ VE DİĞER ARAPLAR İÇİNDE DÜŞÜNÜYORSUN SANIRIM . ANCAK UNUTMAMAK GEREKİR Kİ BİR ÇOK ZENGİN VE HAIR İŞLERİNE YAPAN ÖLÜMÜDE DÜŞÜNEN ZENGİNLER VAR . HEPSİNİ BİR KEFEYE KOYMAKTA YANLIŞ OLUR.
adam dogru soyluyor. tenekeyi parlatsan hiç çeyrek altın edermi demişti rahmetli
100 bin yollasan sevabına
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler