MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hadise aileye girdi! Mehmet Dinçeler'in annesi ile tanıştı

Kaan Yıldırım ile ilişkisini noktalamasından kısa bir süre sonra Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açan Hadise hakkında "istenmeyen gelin" iddiaları gündeme gelmişti. Hadise cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü popçu Hadise, Mehmet Dinçeler'in annesi ile tanıştı.

Hadise aileye girdi! Mehmet Dinçeler'in annesi ile tanıştı

Ünlü şarkıcı Hadise, evleneceği beklendiği oyuncu Kaan Yıldırım ile olan ilişkisini sürpriz bir kararla noktaladı. Ayrılıktan kısa bir süre sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşarak mutluluğunu takipçileri ile paylaşıyor.

hadise-mehmet-dinceler-039-in-annesi-ile-tani-2-14496322_osd

Hadise, "istenmeyen gelin" iddiaları ile sık sık gündeme gelirken yeni bir gelişme yaşandı. Hadise ve Mehmet Dinçerler'in annesi müstakbel kayınvalidesi Beşiktaş'taki İtalyan restoranında bir araya geldi.

hadise-mehmet-dinceler-039-in-annesi-ile-tani-3-14496322_osd

Uzun uzun kahkahalı sohbet eden ikilinin enerjisinin uyduğu da gözlemlendi. Hadise geçmişi silmeye devam ediyor. Kaan ile beraberken kullandığı VIP aracını satışa çıkaran Hadise, yeni bir araç alarak geçmişi sildiğini yakın çevresine söyledi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler