Hadise - Serhat kavgasına Hatice'de dahil oldu! '5 TL vereyim de sus'

Hadise'nin Serhat Akın'a 1 TL'lik dava açtığını öğrenen şarkıcı Hatice, "1 lira için mi çıkardın, ben sana 5 lira vereyim de sus" dedi.

Hadise - Serhat kavgasına Hatice'de dahil oldu! '5 TL vereyim de sus'

Hadise ve Serhat Akın arasındaki polemiğe ünlü isimlerde dahil olmaya başladı. Instagram'da Hadise'nin kadınlara örnek olsun diyerek eski futbolcuya 1 TL'lik dava açtığı yönündeki haberlerini okuyan Hatice, konuya tepkisiz kalamadı.

"1 LİRA İÇİN Mİ?"

Hatice haber karşısında şunları söyledi: "Bu bana eski Türk filminden bir repliği hatırlattı. Rahmetli Kemal Sunal'ın 'Garip' adlı filminden minik bir kız şöyle söylüyordu; 'mahkemede bu kadar yargarayı 1 lira için mi çıkardın, ben 5 lira vereyim de sus.' O hesap..."

hadise-serhat-akin-tartismasina-hatice-de-dahil-10855506_4337_m

"HAKSIZ MIYIM?"

"Çirkindi, sonradan açıldı" diyerek Hadise'yi kızdıran Serhat Akın, yıllar önce ünlü şarkıcı ile çektirdiği fotoğrafı paylaşarak "Haksız mıyım?" diye sordu.

hadise-serhat-akin-tartismasina-hatice-de-dahil-10855506_1869_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Çirkinsin hatice asıl sen sus...
serhat haklı hadise o resmiyle evlat olsa sevilmez gibiymiş...gerçi şimdi makyajla güzellik artık oluyoya...hadise şimdi güzel zannediyor kendini...afferim serhat dogrusun
harbi fenaymış hadisede
Terbiyesiz..
yeni albüm yolda tamam anladık. bkz. danışıklı dövüş
serhat erkek adam eskı olmuş bıtmış . daha ne ye söyluyrsun yav bıde evlısın .. işi gucu rast gelsın de gec gıt.. haa hatce ben saana 7 lıra verıyım bı şarkı söyle ..
Diğer Haberler