MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hadise sevgilisi Mehmet Dinçerler'in evine girerken görüntülenmişti! Mehmet Dinçerler o haberlere ateş püskürdü

Hadise, evlenme teklifi aldığı ve nikah masasına oturmaya hazırlandığı Mehmet Dinçerler ile birlikte sevgilisinin Arnavutköy’de bulunan evine girerken görüntülendi. Eve girerken evin anahtarının Hadise'de olması dikkatlerden kaçmadı. Bu detayın haber olmasına sinirlenen Mehmet Dinçerler, sosyal medyadan sitem etti.

Hadise sevgilisi Mehmet Dinçerler'in evine girerken görüntülenmişti! Mehmet Dinçerler o haberlere ateş püskürdü

Oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile sürpriz bir aşka yelken açan ve ve geçtiğimiz günlerde evlilik teklifine 'Evet' diyen Hadise magazin gündemine bomba gibi düştü.
61f3d7e986b2453c400749d7

Aşkları tüm hızıyla devam eden ünlü çift, geçtiğimiz gece Mehmet Dinçerler’in Arnavutköy’de bulunan evine girerken objektiflere yansıdı. 34 yaşındaki Mehmet Dinçerler’in özel şoförü basın mensuplarının görüntü almaması için kameraların önüne geçti.
61f3c72e86b2453c4007490a

İkili, muhabirlerin “Hadise hanım evlilik teklifi hayırlı olsun, geçen gün de Mehmet Bey’in kız kardeşinin düğününde aileler de tanıştı. Neler söylemek istersiniz?” sorularına cevap vermeyip, hızlıca araçtan inip eve girmeye çalıştılar. Kısa bir süre sonra nikah masasına oturmaları beklenen ünlü çiftten araçtan ilk inen Hadise oldu ve Dinçerler’in evinin anahtarı ondaydı, kapıyı açıp daha sonra içeri girdiler.

61f3c72e86b2453c40074906

İSYAN ETTİ!

Dinçerler, 'Evin anahtarı Hadise'de' şeklinde çıkan haberlere sosyal medyadan isyan ederek, "Bu kadarı artık çok fazla! Benim evimin otoparkına pusu yapıp, evimin bahçesinde görüntü almazsınız! Bu haneye tecavüz. ''Yardımcım önünüze geçip engel olmazsa bizimle eve mi çıkacaksınız? Bu basın özgürlüğü değil, bu düpedüz özel hayata taciz. Sizinle mahkemede hesaplaşacağız!" dedi.

4564646

Vitrin


En Çok Aranan Haberler