MAGAZİN

Haluk Levent'ten tepki çeken Pınar Gültekin paylaşımı! 'Yeter be!'

Türkiye Eski sevgilisi tarafından katledilen Pınar Gültekin'e ağlıyor. Pınar Gültekin'in eski erkek arkadaşı C.M.A., genç kızı kıskançlık nedeniyle aralarında çıkan kavgada elleriyle boğup, öldürdüğünü, ormanlık alanda cesedini çöp varilinde yakıp, üzerine beton döktüğünü itiraf etti. Bu vahşetin ardından Haluk Levent'in bir paylaşımı ise tepki çekti. Haluk Levent en sonunda videolu açıklama yaptı.

Bulunması için seferberlik başlatılan Pınar Gültekin’nden gelen haber kahretti. 16 Temmuz’dan bu yana kayıp olan Pınar Gültekin’in cansız bedenine ulaşıldı.

Pınar Gültekin'in öldürülmesinin ardından sosyal medyada tepki ve üzüntü mesajları paylaşılırken Haluk Levent'in bir paylaşımı tepki çekti. Levent paylaşımında "Haluk abinizin tavsiyesidir" yazdı ardından da şu notla paylaşımını sildiğini söyledi:

"Duygusal davranıp bu twiti attım. Erkek egemen toplumda kadınlar bu kadar aşağılanırken her gün kadın tecavüz şiddet ve ölüm haberleri var iken ve erkeğin hafif darp etmesi kimi yerlerde övünç kaynağı gösterilirken bu twitte biraz abartmış olabilirim. Lütfen bağışlayın..."

ieiei

ÖNCE ÖZÜR DİLEDİ SONRA...

Tepkilerin devam etmesi üzerine ise Haluk Levent şu açıklamayı yaptı: "Aşağıdaki twit çok tepki aldı sildim. Hepimiz en doğrusunu düşünecek değiliz. Tepkileriniz üzerine düşündüm. Çok sert girmişim olaya. Dedim ya. Üzüntüden. Özür dilerim."

Haluk Levent gelen tepkilerden sonra şoke eden bir paylaşım daha yaptı. Ünlü isim paylaşımına "Ooooffff offff! Yeter be özür filan da dilemiyorum! İyice cılkı çıktı işin. Sevin sevmeyin fikirlerim bu. Twiti tekrar yüklüyorum. Sondaki ölürsünüz kelimesini 'dayak yersiniz, şiddet görürsünüz' olarak değiştirebilirsiniz" yazdı.

KADIN YAZARLAR BENİ UYARSIN

Levent gelen yorumlarla baş edemeyince bir paylaşım daha yaptı.

eaeaeae

Levent paylaşımında "Lütfen Kadın konfederasyon Dernekleri ve fikirlerine değer verdiğim kadın yazarlar beni uyarsınlar.
Ben öz eleştiri yaparım. Eksiğimi bu twit altına yazabilirler" dedi.

Haluk Levent tüm bu paylaşımların ardından kendini anlatamayınca bir de videolu açıklama yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Senin konumun rütben ne ki tavsiye veriyorsun kimsin sen ?
bebeler bilmez ADAM dır HALUK LEVENT
doğru söylemiş ne var ki bunda tepki gösterecek, gerçekler acıdır ama ibret alınırsa kimsenin canını acıtmaz.
haklıya .. o bakimdan ..
STK lar Siyasiler Sanatçılar , kaç gün oldu! ne Karısının ağzını burnunu dağıtan Hdp Vekili hakkında nede HDP Binasında Hdp vekili tarafından Tecavüz edilen hdp li kadın hakkında tek kelime etmedi. olum siz Çağdaş Aydın vs vs degilsiniz. sadece Rezilsiniz
Geri Dön