SPOR

CANLI

Hamza Hamzaoğlu’ndan bomba sözler!

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Trabzonspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Hamza Hamzaoğlu’ndan bomba sözler!

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ
Galatasaray’ın Trabzonspor’u Mbia’nın kendi kalesine attığı golle 1-0 yendiği karşılaşmanın ardından sarı-kırmızılı takımın teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, yayıncı kuruluşa konuştu.
“Zor bir maçtı. Zor bir zeminde oynadı oyuncular… Bugün oyuncularım oynamaları gerektiği gibi oynadılar. Sakin, sabırlı ve maçın sonuna kadar da oyundan kopmadılar. Hayır olsun hepimize. Bugün şansa kazandık. Bir sürü top direkten döndü. Allah yardım etti bugün bize… Bundan önceki maçları benim yüzümden kaybettik.”

[Maçtan kareler-![Trabzonspor - Galatasaray maçından kareler(1)](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2123836/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/trabzonspor-galatasaray-macindan-kareler1-155124-myspor)

Hamzaoğlu, bu açıklamalarının ardından basın toplantısında da konuştu! Galatasaray’ın 3 kupalı hocasının sözleri şöyle;
“Hiçbir yere gitmiyorum! Onu söyleyeyim… Herkes gitmemden çok memnun olacak ama ben gitmiyorum hiçbir yere. Ben mücadeleden de kaçmam. Sonuna kadar savaşırım. Bunu herkes görecek. Biz elimizden geleni her zaman yaptık. Daha iyi oynadığımız maçları kaybettik. Ben hala kötü hocayım. Şükür ki, oyuncularım hocasız geçen sezon 3 kupa kazandı.”
“Başkanımıza da geçmiş olsun diyorum tekrardan… Onun da üstüne çok geliniyor. Üzülüyorum. Kendim için değil. Çok konuşanlar için üzülüyorum. Bunu sonunda pişman olmak da var.”

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler