MAGAZİN

Hande Doğandemir, yeni imajı hakkında konuştu

Son olarak Exxen'deki Hükümsüz dizisinde başrol oynayan Hande Doğandemir, yeni imajıyla objektif karşısına geçti. Güzel oyuncu, "Uzun süre, uzun saç kullanınca ve her proje de öyle görününce bir imaj değişikliği yapmaya karar verdim. Benim için cesaret isteyen bir karardı ama yaptım bir delilik" dedi.

Hande Doğandemir, yeni imajı hakkında konuştu

Nuh Tepesi ve Gelincik filmlerinin yetenekli başrol oyuncusu Hande Doğandemir, bir dergi için kapak pozları verdi. Hande Doğandemir, kamera arkasından oyunculuğa geçen serüvenini, yeni projesi ‘Daha İyi Bir Yarın’ filminin detaylarını ve kendisine dair merak edilenleri paylaştı.

hande3

“Başta mesafeli ve soğuk dursamda tanıdıkça hiç öyle olmadığımı söylerler” diyen güzel oyuncu “Sanırım bu özellik Ankaralı olmaktan geliyor. Kontrollü, planlı ve adaletli olmaya çalışıyorum ama genelde neşeli ve eğlenceliyimdir. Hiçbir zaman hırslı biri olamadım ama inandığım şeyin arkasından sonuna kadar giderim” açıklamasında bulundu.

hande1

"CESARET İSTEYEN BİR KARARDI AMA YAPTIM BİR DELİLİK"

hande5
Yaptığı imaj değişikliği hakkında da konuşan Hande Doğandemir “Uzun süre, uzun saç kullanınca ve her proje de öyle görününce bir imaj değişikliği yapmaya karar verdim. Benim için cesaret isteyen bir karardı ama yaptım bir delilik. Hem çok sevdim hem de çok güzel tepkiler aldım. Zaten yeni imajım, Hükümsüz ve son filmim Daha İyi Bir Yarın’da karakterlerim için çok uygun oldu. Onlar bittikten sonra tekrar uzatmaya başlayabilirim” dedi.

hande4

"AŞKA BÜYÜK ANLAMLAR YÜKLEMEM"

‘Aşk sizin için ne ifade ediyor?’ sorusunu da cevaplayan Doğandemir, aşka çok büyük anlamlar yüklemediğini ve bir ihtiyaç olarak da görmediğini söyleyerek “ Hayatın bir parçası aşkı da zaten bir başkasına duyulan his olarak özetleyemem. Birçok şeye karşı olan tutkumuz, benim için bu da hayatın bir parçası” dedi.

hande6

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
hande allah için cillop gibi hatunsun!! ama kendini çirkin göstermek için her şeyi yapıyorsun
çok tatlı olmuş
Sadece saçı değişmemiş, estetik yaptırmış gibi, erkeksi olmuş.
Geri Dön