MAGAZİN

Hande Erçel'den 'Bay J' yorumu: Gereksiz bir çıkış oldu!

Haklarında sık sık aşk söylentileri çıkan oyuncu Hande Erçel ile partneri Kerem Bürsin, Bebek'te objektiflere takıldı. Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde ödül almak üzere bir törene katılan Bürsin hakkında sunucu Bay J'nin gündem olan sözlerini değerlendirdi.

Hande Erçel'den 'Bay J' yorumu: Gereksiz bir çıkış oldu!

'Sen Çal Kapımı' dizisinde başrolü paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, geçtiğimiz gün Bebek’te bulunan yapım şirketinden çıkarken objektiflere yansıdı.

Köpeği Hector’u bir an olsun kucağından indirmeyen Kerem Bürsin’in, minik dostuyla kıyafet uyumu görenleri gülümsetti.

Geçtiğimiz günlerde Bürsin'in katıldığı ödül töreninde yaşanan olayın sorulması üzerine Hande Erçel, “Ben partnerimin kalbini biliyorum, çok gereksiz bir çıkış oldu” dedi.

Yaşananlar hakkında ilk kez konuşan Kerem Bürsin ise "Böyle bir şeye zaman ayırıp, konuşmaya dahi gerek yok" demekle yetindi. (TV100)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bay j haklı. Memlekette insanlar ne zor işler yapıp 5-10 bin alıyorken, ağzını yamultarak amerikan aksanlı Türkçe konuşmaktan başka bir meziyeti olmayan birinin haftada 120 bin alması değil de ona o paranın verilmesi saçma bir olay. O kızın yanında kim oynarsa oynasın aynı reytingi alır zaten o dizi!
bu turuncu kafada oyunculuk adına hiçbişey yok.yazık o verilen paralara
Asıl gereksiz sizsinizde işte napacan. Burda prim yapıyonuz
Geri Dön