MAGAZİN

Hande Erçel ne giyse olay oluyor! Pahalı seçimler...

Set dışında günlük hayatta da sık sık birlikte görüntülenen Hande Erçel ile Kerem Bürsin arasındaki aşk iddiası gündemdeyken güzel oyuncu yine giydiği kıyafetlerin fiyatlarıyla konuşuluyor.

Hande Erçel ne giyse olay oluyor! Pahalı seçimler...

Sen Çal Kapımı adlı dizide başrolleri paylaşan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, İstinye'de bulunan bir spor salonundan çıkarken görüntülenmiş ve aşk sorularına verdikleri yanıtlarla kafaları karıştırmışlardı.

Sık sık gündeme aşk iddialarıyla gelen ikiliden Hande Erçel giydiği kıyafetlerle de çok konuşuluyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan genç oyuncu Hande Erçel yeni pozları ile yine yaktı geçti. Toprak tonlarındaki şıklığı ile beğeni toplayan Hande Erçel "Kumsal esintisi, güneşin sıcak yüzü... " dedi güzelliğiyle nefes kesti.

Ekran Alıntısı

Erçel'in kıyafetlerinin fiyatına ise yorum yağdı. Erçel'in kimonosunun fiyatı 639 TL,şort fiyatı 449 TL, crop fiyatı ise 319 TL. Erçel'in pahalı tercihlerini gören takipçileri "Bu kadar pahalı giyime ne gerek var" derken bir kısmı da bu kıyafetlerin sponsorlu olduğunu iddia etti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
.İsterse 50 bin lira olsun kıyafetleri.Çoluk çocuğunun isteklerini alamadığı için,borçlarını ödeyemeyip intihar edenlerin tavan yaptığı bir ülkede yaşıyoruz.Ben 1,5 yıl önce düğün yaptım 5 ay önce çocuğum dünyaya geldi eşim 3 ay ücretli izin yaptı şimdi ücretsiz izinde ve maaş alamadığından dolayı 2 aydır borçlarımı ödeyemiyorum.Şimdi maddi durumlardan dolayı boşanma aşamasına geldik.Garibanlık kapıdan girince aşk bacadan çıkıyormuş.Haber yapacaksan benim gibi nice insanlar var onların haberlerini yap.Hande’nin Kerem’in Cem’in vs.onları da git magazin haber sayfanda paylaş.
Bu sektöre yakın bir kuruluş ile görüştüm bugün. Yazı ve kurgu kısmına dair bir teşebbüs içinde idim. Yoksa, bedensel ve görsel kısmı yani işin oyunculuk, tiyatro kısmı bana göre değil. İlgili hanımefendiye, yazı alanım olduğu için senaryo kısmının ilgimi çektiğini beyan ettim. Diğer kısımların bana uygun olmadığını ifade ettim. Hakikaten, bu kadar caka satmak, insanların bu derece fazla önünde olmak bende kaygı uyandırır. İsmim belli bir çevrede bilinse dahi, cismim bu kadar ortalarda görünsün istemezdim. Kaldıramam herhalde. Bu insanlar, nasıl bu yükü kaldırıyor bilmiyorum. Bu, yük resmen.
hepsinin fiyatları uygun bundan daha ucuzu mu var
Geri Dön