Hande Soral ‘İsimsizler’ dizisi kadrosunda

En son Evlat Kokusu dizisinde rol alan güzel oyuncu Hande Soral, Kanal D’nin iddialı dizisi “İsimsizler”in kadrosuna dahil oldu.

Hande Soral ‘İsimsizler’ dizisi kadrosunda

Hande Soral, yeniden bir diziyle ekrana dönüyor.

1

Son olarak ‘Evlat Kokusu’ dizisinde başrolde yer alan Soral, Kanal D’de yayınlanan ‘İsimsizler’in kadrosuna dahil oldu.

3

30 yaşındaki ünlü oyuncu, ‘İsimsizler’in ikinci sezonunda Handan rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

4

Başrolünü Uğur Güneş’in üstlendiği dizi, vatan uğruna gözünü kırpmadan kendinden vazgeçen kahramanların hikayesini anlatıyor.

5

Dizinin, Soral’ın da yer aldığı ikinci sezon bölümleri eylül ayında yayınlanmaya başlayacak.

6

‘İsimsizler’ dizisinde Uğur Güneş’in canlandırdığı Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti'nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya'dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan'ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

7

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle Virankaya'ya gider.

8

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
başkanın ölümü bir plan olsun ve ekip ı de guvenlık sebebyle yokedılmıs gibi gösterip yer altına ceksın fatih ve dayı yukardan yenı ekıiple devam ederken eskı ekipde yeraltında operasyonlara devam etsın yoksa eskı ekıbı gözgöre göre o skılde yokedıp yenı ekıp kımlerden kurulursa kurulsun tutmama ıhtımalı cok yuksek.öyle olursa gereksız cok erken bır ayrılık olur.kürşat olmadan deli murat olmadan demir yuzbası olmadan seher olmadan ahmet komiser olmadan eee kım kaldı? tamam fatıh le dayı olmazsa olmaz ama yetmez...
guzelım diziyı mahvediyorlar başka oyuncumu kalmamş.
Diğer Haberler