MAGAZİN

Hande Soral, Ümit karakteriyle Bir Zamanlar Çukurova'ya damga vuracak! Bir Zamanlar Çukurova 79. bölüm fragmanı yayınlandı!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın 8 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde, diziye yeni katılan ünlü oyuncu Hande Soral ilk defa seyirci karşısına çıkacak. Dizide Hande Soral’ın hayat verdiği Ümit karakteri dengeleri değiştirecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 79. yeni bölümüyle 8 Ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak. Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık gibi oyuncuların yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'ya yeni bölümde güzel oyuncu Hande Soral da katılıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA ÜMİT DEVRİ BAŞLIYOR!

Bu hafta yayınlanacak 79’uncu bölümle birlikte izleyicinin karşısına çıkacak olan Hande Soral'ın canlandırdığı Ümit karakteri, hem güzelliği hem de gizemli tavrıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek. Ümit, tam Çukurova’ya ayak basarken, yolda Demir ile karşılaşıyor.

bir-zamanlar-180330DS
Ümit kim? Çukurova’ya neden geliyor? Yıllar önce tren garında Demir ile Züleyha’yı ile karşılaştıran ve Çukurova’da pek çok hayatı değiştiren kader şimdi yeni bir sayfa mı açıyor?

6w3a5758-fqoy
Kimsenin tanımadığı Ümit Kahraman, hangi sırlarla Çukurova’ya geliyor?

6w3a5697-17-ZeiW

Bir Zamanlar Çukurova dizisi, bu soruların cevapları ile perşembe gecelerinin zirvesinde, 3. sezonunda seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

hande1-AGEH

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler