MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Harem'de Monica Bellucci var

'Harem' filminde ünlü aktris Monica Bellucci, Sultan İbrahim'e hediye edilen Turhan Sultan'ı oynayacak.

Harem'de Monica Bellucci var

Osmanlı İmparatorluğu'nu konu alan dizi ve filmlere yeni bir proje ekleniyor. Sabah gazetesinin haberine göre; Aylin Livaneli'nin sahibi olduğu İnterfilm tarafından hazırlanan ve yıl sonunda gösterime girmesi beklenen Türk-İtalyan ortak yapımı 'Harem'in başrolünde Monica Bellucci var. Filmde Kösem Sultan'ın oğlu Sultan İbrahim'e hediye ettiği cariye Turhan Sultan'ın hikâyesi konu ediliyor.

[

MONICA BELLUCCI (FOTO GALERİ)](http://birbak.mynet.com/galeri/haremde-monica-bellucci-var/138/178349)

1641'de Kırımlı akıncılar tarafından kaçırılıp Kösem Sultan'a teslim edilen cariye Turhan Sultan'ı canlandıracak olan Bellucci, uzun süredir Osmanlı İmparatorluğu ile ilgili kitaplar okuyor. Filmin diğer sürprizi ise İtalyan aktris Claudia Cardinale. Önümüzdeki günlerde gösterime girecek olan 'Signora Enrica' isimli filmde de İsmail Hacıoğlu ile başrolü paylaşan Cardinale, bu yapımda Kösem Sultan'ı oynayacak. Daha önce 'Elektra' isimli filmle adını duyuran Natassia Malthe ise 'Josephine' rolü ile izleyici karşısına çıkacak.

********************MAGAZİN 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN********************

KRALDI, PADİŞAH OLACAK
Yönetmenliğini ödüllü yönetmen Fabien Pruvot'un yapacağı filmin senaryosunu Zülfü ve Aylin Livaneli yazdı. Filmin müzikleri de Zülfü Livaneli tarafından hazırlanıyor. Filmde Sultan İbrahim'i İspanyol oyuncu Jordi Molla canlandıracak. Molla, Kraliçe Elizabeth'in hayatını konu alan 'Elizabeth' filminde de İspanya Kralı II. Philip rolündeydi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler