MAGAZİN

Havuzda aşka gelen Şevval Şahin sevgilisiyle öpüşme anını paylaştı!

Katıldığı bir programda Sağlık Bakanı ve İstiklal Marşı ile ilgili soruları cevapsız bıraktığı için günlerce konuşulan Şevval Şahin, sosyal medya hesabından sevgilisiyle öpüşürken videosunu paylaştı.

Uzun süredir aşk yaşayan Türkiye güzeli Şevval Şahin ile eski Survivor yarışmacısı Yiğit Marcus Aral, Bali'deki romantik tatillerine devam ediyor. Her anlarını sosyal medya hesaplarından yayınlayan çift, önceki gün havuzdaki romantik anlarını paylaştı.

havuzda-aska-gelen-sevval-sahin-sevgilisiyle-13789231_1721_m

DANS EDİP SEVGİLİSİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Sosyal medya hesabından cüretkar pozlarını paylaşan Şevval Şahin, önceki gün kaldıkları evin havuzunda sevgilisiyle aşka geldi.

Havuz başında dans eden sevgilisinin yanından geçip havuza giren Şahin, sonra da sevgilisinin dudaklarından öptü. Şahin, bu anları da Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı ancak video gündem olunca sildi.

Şevval Şahin

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
bu tipler vatanına milletine zerre kadar faydası olmayan, dünya da boşu boşuna yer kaplayan tipler!! ve ne yazık ki bugün bir şekilde hayattalarsa varoluşlarını İSTİKLAL MARŞI'na borçlu olduklarını idrak edemeyen tipler. yazıklar olsun!!! sorsan dünya da İSTİKLAL MARŞINA sahip tek ülke olduğumuzu da bilmezler.çünkü diğer ülkeleri marşları sadece milli marştır. zaten İSTİKLAL MARŞI sorusuna da cevap verememiş
buna güzel deniyorsa bundan sonra milletin kaba etine yüz çizip makyaj yapması tehlikesi ile karşı karşıya kalınabilir...
Hani bu kız 18 den küçüktü nerede alıkoyma nerde cinsel istismar....... "Ünlü olunca" bunlar yokmu sayılıyor
Evet sevgilisini yani parayı öpüyor.
Geri Dön