MAGAZİN

Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında ve nereli? İşte Hazal Filiz Küçükköse biyografisi...

Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında ve nereli? İşte Hazal Filiz Küçükköse biyografisi...

Kara Sevda dizisiyle popülerliğine kavuşan güzel oyuncu herkesin içinde bikisinin altını ve üstünü değiştirirken objektiflere yakalandı. Görüntülendiğinden habersiz olan ünlü sanatçının rahat tavırları frikiği de beraberinde getirdi. Magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerin ardından Hazal Filiz Küçükköse merak edilmeye başlandı.

1 Haziran’da normalleşme adımlarının atılmasıyla beraber sanat camiasının ünlü isimleri tatilin yolunu tuttu. Ünlü akınına uğrayan Bodrum ve Çeşme’de koronavirüs gölgesinde tatil sezonu devam etti. Yazın son aylarının tadını çıkartan Kara Sevda dizisinin Zeynep’i Çeşme’de rahat tavırlar sergiledi. Gittiği plajda şezlongda otururken bikisinin altı ve üstünü değiştiren Hazal Filiz Küçükköse’nin göğsü açıldı. Güzel oyuncu frikik verdiğinden habersiz bir şekilde arkadaşlarıyla eğlenmeye devam etti.

Çeşme tatilinden sonra Bodrum’da detoks kampının yolunu tutan oyuncu hakkında “Hazal Filiz Küçükköse aslen nereli, Hazal Filiz Küçükköse sevgilisi kim”, “Hazal Filiz Küçükköse eski eşi kim, Hazal Filiz Küçükköse aldattı mı” sorularının cevapları araştırılıyor.

HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE KİMDİR?

hazal1
Hazal Filiz Küçükköse 9 Şubat 1988 tarihinde Mersin’de doğdu. Hazal Filiz Küçükköse aslen Mersinli olmasına rağmen hayatının büyük bir bölümünü Ankara ve İstanbul’da yaşayarak geçirdi. Hazal Filiz Küçükköse yaş olarak 32 yaşındadır. Hazal Filiz Küçükköse boy kilo olarak 1.72 metre ve 55 kilodur. Hazal Filiz Küçükköse burcu ise Kova’dır.
hazal2
Mersin’de doğan oyuncu lise eğitimi almak için Ankara’ya taşındı. Sonrasında Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nde 3. sınıfa kadar eğitim alan Küçükköse eğitimini yarıda bıraktı. Biyolojinin istediği bölüm olmadığını anlayan ünlü sanatçı Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nde lisans eğitimine başladı. Kimya bölümünde öğrenim gördüğü sırada oyunculuğa merak salan Küçükköse, 2009 yılında çekimleri Ankara’da sürdürülen Deniz Yıldızı dizisinde rol aldı. 2009-2010 yılları arasında Deniz Yıldızı dizisinde Gözde karakterine hayat verdi.
hazal3
İlk dizisinden sonra Hazal Filiz Küçükköse 2011-2012 yılları arasında Kalbim Seni Seçti dizisinde Ada rolünü oynadı. Aynı yıl Ustura Kemal projesinde Kalisto karakteriyle seyircisinin karşısına çıktı. 2014 yılında Beni Affet dizisinde Leyla ve Günahkar dizisinde Aslıhan Karasu olarak boy gösterdi. 2014 yılından sonra tanınırlığına ulaşan Hazal Filiz Küçükköse Kara Sevda dizisindeki Zeynep Soydere Kozcuoğlu rolüyle popülerliğinin zirvesine erişti. 2017 yılında Küçükköse Rüya dizisinde Elif Ardalı karakterini oynadı. 2018 yılında Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde Melike rolüyle televizyona ‘merhaba’ dedi. Hazal Filiz Küçükköse son olarak ise Zemheri dizisinde Berrak rolünü üstlendi.
hazal4
Hazal Filiz Küçükköse rol aldığı dizilerle adından söz ettirmeyi başarırken birçok ödülü de güğüsledi. Hazal Filiz Küçükköse KKTC Magazin Gazetecileri Ödülleri, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü, KTÜ 8. Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu, Pantene Altın Kelebek Ödülleri Yıldızı Parlayanlar ve İGÜ 7. Medya Ödülleri 2017’de Yıldızı Parlayan kategorilerinde ödüle layık görüldü.
hazal5
2014 yılında Deniz Yıldızı dizisinde Özgür karakterine hayat veren rol arkadaşı Tuan Tunalı ile evlendi. Dizi setinde başlayan aşk ihanet iddialarının gölgesinde 2018 yılında boşanmayla noktalandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
kimse artık sanatın kenarından geçemezken en kısaa yol soyunmak yada danışıklı resimler çektirmek. maşallah her zaman da magazinciler hazır hani anında yakalıyo şakk tamam
para için soyunanlara yazık
bence güzellik sergilemiş
Geri Dön