Hercai 19. son bölüme Miran ve Reyyan'ın ateşli öpüşme sahnesi damga vurdu!

ATV'nin sevilen dizisi Hercai 19. son bölümüyle ekrana geldi. Ebru Şahin ile Akın Akınözü'nün başrollerini paylaştığı Hercai dizisinin son bölümünde, Miran ve Reyyan'ın ateşli öpüşme sahnesi damga vurdu. Diğer yandan ise babaannesinin oynadığı oyunu ortaya çıkaran Miran ilk defa yüzleştiği bu gerçekle sarsıldı. İşte Hercai dizisi son bölümdeki Miran ve Reyyan'ın öpüşme sahnesi ve yaşananlar.

Mia Yapım imzalı , yönetmenliğini ise Cem Karcı'nın yaptığı Hercai dizisi, 1 Kasım Cuma akşamı 19. son bölümüyle ekrana geldi. Ebru Şahin ile Akın Akınözü'nün başrollerde oynadığı dizide Miran ve Reyyan aşklarını doyasıya yaşadı. Bugüne kadar oynadığı oyunlarla her istediğine sahip olan Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan'ın aşkı karşısında daha fazla direnemez ve yıllardır Miran'ın üzerinde kurmuş olduğu hakimiyet parçalanmaya başlar.

hercai2

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
gözleri önünde sevdiği adamın acı çekmesine dayanamayan Reyyan sevgisiyle Miran'ın yaralarını sarmaya çalışır. Azize'nin intikam sevdası uğruna masum insanların hayatlarını cehenneme çevirmesine artık seyirci kalamayan Esma, Azize'yi durdurmak için Dilşah'ın kendisine emanet ettiği mektubu Hazar'a teslim eder. Yıllar önce büyük bir sevdayla bağlandığı Dilşah'ın geçmişten uzattığı yardım eli sayesinde Miran'a doğruları ispatlayacağına inanan Hazar acaba Azize'ye karşı verdiği bu mücadeleyi kazanıp Miran'ı suçsuz olduğuna inandırmaya çalışırken, Reyyan'ı Aslanbey konağından çıkarabilecek midir

Ebru Şahin, Akın Akınözü, Macit Sonkan, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu, Tansu Taşanlar, Oya Unustası ve Gülçin Hatıhan'ın rol aldığı Hercai dizisi 20. yeni bölümüyle 8 Kasım Cuma akşamı ATV'de olacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Rezillik edepsizlik ve çoluk çocuğunu yanına oturtup bunları izleyenlerde var. yazıklar olsun toplum ahlakı çökmüş. Ahlâkı çökmüş bir topluluk yok olur gider herkes kendine gelsin. Sahi mahremiyet neydi ,namus neydi ,helâl neydi ,haram neydi ,zina neydi? Allah sen affet bunlar yüzünden bizi helak etme yarabbim.
Çok heyecanlıydı sabaha kadar uyuyamadım yemekten kesildim tansiyonum çıktı düştü elim ayağım titredi. Bırakın artık aile olmayı öğretin nefreti kini değil
Hah şimdi millet ağzını ayıra ayıra izlemiştir, zaten kaç bölümdür beklenilen de buydu.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler