MAGAZİN

İbo Show'da Mehmet Ali Erbil sürprizi! Gözyaşlarını tutamadı

İbo Show'da Mehmet Ali Erbil sürprizi! Gözyaşlarını tutamadı

Ekranlara döndüğü günden beri gündemden düşmeyen İbo Show'un son bölümünde İbrahim Tatlıses'in, Mehmet Ali Erbil ile yaptığı özel bir röportaj yayınlandı. Erbil ve İbrahim Tatlıses'in sohbeti sırasında duygusal anlar da yaşandı.

Ebru Yaşar'ın konuk olduğu İbo Show'un son bölümüne damga vuran bir olay yaşandı!

İbo Show'da Mehmet Ali Erbil röportajı gündem oldu. Sağlık sorunları nedeniyle eskisi kadar sık ekranlarda göremediğimiz Erbil, günlerinin nasıl geçtiğini eski dostu İbrahim Tatlıses'e anlattı. Mehmet Ali Erbil ve İbrahim Tatlıses, eski günlerden ve artık hayatta olmayan arkadaşlarından bahsederken gözyaşlarını tutamadı.

600c907f5542820c74670ddb

İBO'DAN ÇOCUK İTİRAFI

Mehmet Ali Erbil koronadan dolayı dışarı çıkmadığını genelde evde olduğunu söyledi. İbrahim Tatlıses'in 8. çocuğu istediğini söylemesi üzerine Mehmet Ali Erbil'in 'Bende 3 tane çocuk mu vardı?' sorusu güldürdü.

600c905e5542820c74670dd9

Hayatında 1 buçuk yıldır kimsenin olmadığını söyleyen Erbil ,"Ben de önümüzdeki yıllarda daha iyi olursam programlara devam edeceğim. Yanımda yardımcılarım var. Allah eksiklerini göstermesin, iyiyim." dedi.

MEHMET ALİ ERBİL'İN HASTALIĞI NEDİR?

Mehmet Ali Erbil, dünyada sadece 100 kişide görülen Kaçış Sendromu hastalığı ile mücadele veriyor. Kaçış sendromu hastalığı ya da bilimsel adıyla "Capillary leak syndrome" kanın yoğunlaşması, tansiyonun düşmesi gibi bulgular veren hastalık, damarlardan protein, mineral ve suyun sızması" olarak tanımlanmaktadır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
Ağlayıp zırlamayı ne çok severlermiş bunların hayatı tiyatro, şov ,reklam başka bir şeyde bilmezler zaten öyle alışmışlar.
Öyle de para geliyor. Hatta onların durumunda sadece o şekilde gelir artık!
bu iki arkadaş dünyada cenneti yaşadı.tabi filmin sonuda var tabi
işin aslı Türk halkı olarak çoğunluğumuz bu iki ismi seviyorduk seviyoruz fakat sanat hayatları ve TV şovları dışında keşke insan ilişkilerinde davranışlarında biraz daha dikkatli olsalardı daha örnek birer karakter kişilik olabilselerdi. bu hepimiz geçerli ki; ne oldum dememeli ne olacağım demeli.
Geri Dön