MAGAZİN

İbrahim Erkal için cinayet masası devrede

İbrahim Erkal, evinin otoparkında baygın halde bulunmuş, olayla ilgili soruşturma dosyasını, İstanbul Cinayet Masası devralmıştı. Beyin kanaması geçiren Erkal'ın saldırıya uğradığına yönelik bir belirti bulamayan polis, araştırmayı derinleştiriyor

İbrahim Erkal için cinayet masası devrede

İstanbul Maltepe'deki evinin otoparkında beyin kanaması geçiren Erkal'la ilgili soruşturma dosyasını, İstanbul Cinayet Masası devraldı. Polisin ilk tespitlerine göre; Erkal'ın saldırıya uğradığına yönelik herhangi bir ipucu veya belirti bulunamadı ancak inceleme derinleştirilecek.


HERHANGİ BİR İPUCU VEYA BELİRTİ BULUNAMADI

Sabah'ın haberine göre, soruşturma kapsamında Erkal'ın dosyasını İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği devraldı.

Erkal'ın beyin kanaması geçirdiği ve baygın halde bulunduğu otoparkta yer alan güvenlik kamera kayıtlarını toplayan polisler, görüntüleri tek tek inceledi. Ancak ilk tespitlerine göre; olayın meydana geldiği noktayı gören kamera yok.

SALDIRIYA DAİR BULGU YOK

Soruşturmayı devralan İstanbul Cinayet Masası tarafından yapılan ilk incelemeler kapsamında giriş ve çıkışları kameralar tarafından kaydedilen olaya ilişkin şarkıcı Erkal'ın saldırıya uğradığına yönelik herhangi bir ipucu veya belirti bulunamadı. İddialara göre; Erkal başının arkasında bir yırtık vardı. Erkal'ın gözlüğü olaydan sonra baygın halde bulunduğunda yanı başında yerdeydi. Soruşturma kapsamında detaylı inceleme sürüyor.

**

**

Okuyucu Yorumları6 yorum
 • 429 Oy
  VATAN SEVER BİR İNSAN SEVDİĞIMI BİR SANATÇI RABBİM ŞİFALAR VERSİN EVLATLARINA BAĞIŞLASI İNŞALLAH
 • 264 Oy
  Mynet haberi seviyorum ama şu yanlış yazılan haberlere gıcık oluyorum.CİNAYET MASA DEVREDE diye haber başlığımı yazılır.Azıcık dikkat edin.
 • 69 Oy
  Allah şifasını versin
 • 51 Oy
  Allahin gucune gitmesin bu son 2 senedir Yakinlarimda dahil unlululer olsun tanidik olsun ne kadar cok insan öldu.Insallah Ibrahim Erkal kurtulur Ama zor Daha Kenan Isiktan Haber yok Schumaerden haber yok kac yil oldu Beyin Kanamasi geldimi yasiyan öluye donuyo insan
 • 23 Oy
  cinayet masası olması o
 • 5 Oy
  Allah şifasını versin

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.