İbrahim Tatlıses hayranlarını heyecanlandırdı

Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen Hakan Taşıyan ile İbrahim Tatlıses bir araya geldi. İbrahim Tatlıses o anların fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

İbrahim Tatlıses hayranlarını heyecanlandırdı

Uzun bir zamandır ortalarda görünmeyen şarkıcı Hakan Taşıyan ağustos ayında görüntülenmiş ve bakımsız haliyle hayranlarını üzmüştü.Bu görüntülerinin ardından toparlanan ve eski günlerine dönmek için çalışmalara başlayan Hakan Taşıyan yepyeni şarkılarla hayranlarının karşısına çıkacağına dair İbrahim Tatlıses’e söz verdi. Müjdeyi vermek de, İzmir’de Taşıyan’la bir araya gelen İbrahim Tatlıses’e düştü.

ibo_2

İbrahim Tatlıses bu müjdeyi verirken aynı zamanda sevenleri tarafından uzun zamandır beklenen İbo Show’un da yeniden ekranlarda olacağına dair açıklamayı da yaptı.

İşte İbrahim Tatlıses’in paylaştığı fotoğraf ve altına yazdıkları:

ibo_3

Bugün İzmir Tatlıses Kebap’ta, Hakan’ımı misafir ettim. Bana söz verdi; eski haline dönecek ve hayranlarıyla yine buluşacak, hem de yepyeni şarkılarla… Yeni albümden bir şarkısını dinleti bana harikaydı, ben Hakan’ıma güveniyorum, yine döneceğiz ve İBO SHOW yapacaz ve yine birinci olacağız! Muhabbetin yanında birer tane de tabak altı lahmacun yedik, sohbet güzel, lezzet güzel… Hakan’ıma teşekkür ediyorum, güzel günlerde buluşmak üzere inşALLAH…'

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER YAŞANDI?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
MÜSLÜM BABAYA EN YAKIN SES TONLARINDAN BİRİNE SAHİP HAKAN TAŞIYAN BÜKÜLMEZ SANDIĞIM BİLEKLERİMİ KIRK YERDEN KIRDILAR SENSİZ İKİ GÜN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler