İç çamaşırı renginiz karakteriniz hakkında ipuçları veriyor...

Tüm kadınların severek kullandığı birçok model ve renkte iç çamaşırı takımı var. Peki seçimlerinizin aslında karakteriniz hakkında bilgi verdiğini biliyor muydunuz?

İç çamaşırı renginiz karakteriniz hakkında ipuçları veriyor...

PAMUK ŞEKERİ

Her zaman romantik, kararlı ve garantici olan bu renk size masum bir çekicilik katacaktır. Hazza düşkün olan bu yanınız sizi masumluk ile vahşilik arasında bir tarz sahibi yapacaktır. Partneriniz bu ikilem arasında kalmaktan memnun olacaktır.

1

BEYAZ

Çamaşır rengi tercihini beyazdan yana kullanan kadınlar daha anlayışlı bir karaktere sahip. Beyaz renkte çamaşırları tercih eden kadınların yönetici yönünün baskın olmadığı ve öğrenmeye, yeni şeyler denemeye açık olduğu biliniyor.

2

SİYAH KUĞU

Siyah renk iç çamaşırlar sizi her zaman daha havalı gösterecektir. Hem zarif hem de vahşi dişi bu görüntü karşınızda ki kişiyi bir kez daha aşık edecektir. Gizemli bir havaya bürüneceğiniz için partneriniz sizi keşfetmek için sabırsızlanacaktır.

siyah

TEN RENGİ

Ten rengi çamaşır giyen kadınların görünümüne özen gösteren kadınlardır. Görünüme gösterdiği özenin yanı sıra tercih hakkını ten renginden yana kullanan kadınlar rahat ve gerçekçi bir karaktere de sahiptirler.

t


MOR BÜYÜ

Mor renk iç çamaşırı tercih ediyorsanız yatakta sınırınız geniş demektir. Hem sert anlar yaşamayı seven hem de romantik hareketlerin arasında gel git yaşıyorsunuz. Partneriniz bu dengesiz tavrınıza hayran kalacaktır.

5accdc59ae298b8e030db6dd (1)

RENKLİ

Enerji dolu, keyifli ve girdiği her ortamda insanların yüzünü güldürmeyi başaran kadınlar rengarenk çamaşırlar kullanır. Çamaşırları onların ruhunu yansıtır. Karışık renkli çamaşır giyen kadınlar her zaman etrafındaki kişilere göre daha heyecanlıdır.

ATEŞLİ ANLARIN KAHRAMANI

Kırmızı iç çamaşırları sizin ne kadar ateşli olduğunuzu yansıtır. Cesaretinizi ve bütün dişiliğinizi ortaya koyacaktır. Partneriniz sizi kırmızı iç çamaşırları içinde görünce daha çok arzulayacaktır.

5bf7c87366a97ca86a36ab77


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
en iyi çamaşır çıkarılmış olandır ;)
Bence fermuarlı ve klimalı olanı makbuldur. Aç-Kapa Soğuk-Sıcak her ortama uymalı :) :) :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler