MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İki ünlü oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a katıldı

Ekranların efsane dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a usta oyuncular Olgun Şimşek ve Birol Ünel de dahil oldu. Olgun Şimşek Yaşar Kimsesiz rolünde ve Birol Ünel ise Teoman Yıldıran rolünde dizide yer alacak.

İki ünlü oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a katıldı

Raci Şaşmaz’ın yapımını üstlendiği başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın kadrosuna iki yeni isim daha katıldı.

Bu hafta yayınlanacak bölümle ekibe katılacak olan Olgun Şimşek (Yaşar) ve Birol Ünel (Teoman) senaryoya yeni bir soluk getirecek. İlk bölümünden itibaren hem reytinglerde hem de sosyal medyada büyük başarı yakalayan dizide Olgun Şimşek yetimhanede yetişmiş, sokağın dilini iyi bilen tehlikeli bir adamı canlandıracak. Yıllarca yurtdışında yaşadıktan sonra, kirli hayatından arınması için Türkiye’ye gönderilen Teoman karakterini ise Birol Ünel canlandıracak. Olgun Şimşek ve Birol Ünel, yeni karakteriyle de fenomen olacak gibi görünüyor.

Olgun-Şimşek-Birol-Ünel-eşkıya

Teoman Yıldıran / Birol Ünel

Yıllarca yurtdışında yaşadıktan sonra, kirli hayatından arınması için devletle bağlantıları olan abisi tarafından Türkiye’ye gönderilir. Onu eski tanıyanlar kafasının yerinde olduğu bir ana neredeyse tanık olmamıştır. Amacı yeni bir sayfa açmak gibi görünse de gelir gelmez masaya oturmak istemesi abisinin üzerindeki tesirinin kanıtıdır. Eli kolu uzun, istediğini almanın yollarını bilen, iş bitirici, tehlikeli bir adamdır. Bu özellikleri sayesinde masaya kazandıracakları konusunda kendine güvenir. Zamanında Ceylan ile evlenmeyi çok istemiş, yıllar geçmesine rağmen bu arzusundan vazgeçmemiştir.

Yaşar Kimsesiz / Olgun Şimşek

Büyüdüğü yetimhanede ona verilen kimsesiz soyadıyla nam yapmış biri olsa da o kadar yalnız değildir. Sokaklarda tüm çöp, hurda işi yapan adamlar O’na çalışır. Bu sayede pis işlerin kralı olmuştur. Geri dönüşüm işinde olan Yaşar’ın uzmanlık alanı ise kişisel atıkları bilgiye döndürmektir. Bu yolla topladığı bilgilerle etkilemeyeceği kimse yoktur. Yeri geldiğinde herkesi tehdit edip istediğini yaptırabilecek kadar donanımlıdır. Biraz deli, oldukça korkusuzdur. İnsanların zayıf noktalarını nasıl kullanacağını bilir.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler