İlacı üreten firmanın sahibi konuştu: Ünlüler bu kadar mı cahil?

Ünlü isimlerin '"Koronavirüs salgınına iyi geliyor" diyerek reklamını yaptığı ilacı üreten firmanın sahibi Cüneyt Alacacı ilk kez konuştu.

İlacı üreten firmanın sahibi konuştu: Ünlüler bu kadar mı cahil?

Aralarında Seda Sayan, Şeyma Subaşı, Seray Sever, Demet Şener ve Seren Serengil gibi ünlü isimlerin "Koronavirüse iyi geliyor" diye reklamını yaptığı gıda takviyesini üreten firmanın sahibi Cüneyt Alacacı, reklamı yapan şirketten davacı olduklarını belirterek, ürünün izin aşamasında olduğunu söyledi.

Firma sahibi Cüney Alacacı ortaya atılan iddialarla ilgili Kanal D Haber'e konuştu. Akacacı, reklamlardan kendisinin haberi olmadığını belirterek, tanıtım yapan ünlüleri cahil olmakla eleştirdi.

'ÜRÜN DAHA ÜRETİME BAŞLAMADI'

Akacacı şunları söyledi: "Ortada izin yok, ortada üretime başlanmış bir ürün yok ama reklamlar dönüyor bir resmi site var. 40 liraya 90 liraya bu ürün satılıyor, üretilmemiş bir ürünün satışı nasıl olabiliyor. No Attack olamaz bir kere çünkü No Attack diye ürün piyasaya çıkmadı, izinlerine müracaat edildi izinlerini bekliyoruz. Demo kutu yapmışlar, demo kutularla ünlülere göndermişler ünlülerle paylaşım yapmışlar.

Sadece 1 kutu herhalde gönderilen. 30 tane var ama içinde belki bizim diğer ürünümüzden alıp koymuş olabilirler boş da olabilir kutu, o bile belli değil? Biz bu reklamları yapan şirketten davacı olduk, adaletin huzurunda cevap verecekler."

NE OLMUŞTU?

Ünlü isimler "Koronavirüsten koruyor" diyerek sahte bir vitaminin reklamını yapmış, üründe talep patlaması yaşanmıştı. Şikâyetlerin artması üzerine Tarım ve Orman Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı ruhsatsız ürün ve tanıtımını yapan ünlü isimlere karşı harekete geçip soruşturma başlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
REZALET!MİLLET BUNLARA KANIP BÖYLE NELER ALIYOR,KORKUNÇ BİR ŞEY,BÜYÜK PARA CEZALARI VERİLSİN HEPSİNE.PARA KAZANMAK İÇİN YALANIN DOLANIN HADDİ HESABI YOK,NSL BAKIYORLAR PİŞKİN,PİŞKİN HALÂ MİLLETİN YÜZÜNE,VE HALÂ PAYLAŞIMLAR YAPIYORLAR, DAHA YENİ N KDR YALANCI OLDUKLARI ORTAYA ÇIKTIĞI HALDE,GERÇEKTEN PES! UTANMAZLAR!
Sahiden cahillermi acaba araştırma yapmadan böyle sahte bir reklamda oynamaları sadece parayı düşündükleri içinmi, para bol olsun gerisi mühim değil mi demek istiyor çoğu ünlü.
yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış baska söze gerek yok
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler