İlber Ortaylı İBB şirketlerinden Kültür AŞ'ye danışman oldu!

İBB, şirketlerinden Kültür A.Ş., 4 olan yayın danışmanlarının sayısını 6’ya çıkardı. Ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, yeni dönemde de Kültür A.Ş.'ye yayın danışmanlığı hizmeti verecek.

İlber Ortaylı İBB şirketlerinden Kültür AŞ'ye danışman oldu!

İBB'nin kuruluşlarından olan ve kısaca Kültür A.Ş. olarak anılan, İstanbul Kültür ve Sanat Ürünleri Tic. A.Ş. yeni dönemde 6 yayın danışmanı ile çalışacak.

Kültür A.Ş.’nin 'Yayın Danışmanlığı Hizmet Alımı İşi' adı altında açtığı 6 ayrı ihaleyi sonuçlandırdı. Kamu İhale Kurumu'nun verilerine göre Kültür A.Ş., yayın danışmanlığı hizmeti için tarihçi İlber Ortaylı, Sözcü gazetesi yazarı Sinan Meydan, Prof. Dr. Baki Asiltürk, psikolog İpek Gökozan, yazar Alper Çeker ve ozan Ahmet Ece ile sözleşme imzaladı.Danışmanlarla birer yıllık sözleşme imzalayan Kültür A.Ş., her birine bir yıllık 30 bin TL danışmanlık ücreti ödeyecek.

Geçen dönem Kültür A.Ş.’nin yayın danışmanları Ortaylı ile birlikte Yüksel Yücel, Sabahat Emir ve İsmail Kara idi. Yeni dönemde bu 4 isimden sadece İlber Ortaylı ile devam kararı çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
YILLIK 30 bin tl maaş mı akp olsa AYLIK 15 den aşağı olmazdı. bu kadar cimri olmayın lütfen ülkenin ve kurumun itibarını zedeliyorsunuz! Ekrem istifa!!!
ÇOK İYİ BU ADAM KENDİ BAŞINA BİR TARİH VE YARİH YATIYOR HOCALARIN HOCASI DENİR İLNAY HOCA İÇİN İSLAM TARİHİ OSMANLI TARİH İNKILAP TARİHİ HEPSİNİ YAŞAMIŞ GİBİ ANLATIYOR ORDUYANUS DENECEK KADAR ENDER ZOR BULUNAN BİRİ KİYMETLİ BİLİNMELİ BÖYLE HOCALARIN ALLAH DERMAN VERSİN ÖGRENİLECEK ÇOK BİLGİ VAR İLBAY HOCADAN
@aaltay_1983 İLNAY ve İLBAY hocalar kim? :)))
ülkede kimsenin hayır demeyeceği tek adam
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler