SPOR

CANLI

İngiliz basınından Türkiye uyarısı!

Şampiyonlar Ligi 2. Tur maçında Çarşamba akşamı Galatasaray'la oynayacakları maç öncesi İngiliz basını Türkiye'de ki spor olaylarını gündeme getirdi.

İngiliz basınından Türkiye uyarısı!

Cumartesi akşamı oynanan ve Galatasaray'ın 1-0 üstünlüğü ile sonra eren derbi öncesi Elazığ'da Galatasaray ve Beşiktaş'lı taraftarların kavgasının eklediği haberde Chelsea taraftarının Türkiye'ye gelip gelmeme konusundaki kararsızlığına dikkat çekiliyor.

Diğer yandan İngiliz gazetesi yaptığı haberde, 1993'te Ali Sami Yen Stadında Manchester United'la oynanan Şampiyonlar Ligi maçı öncesi yüzlerce İngiliz taraftarın gözaltına alındığı hatırlatılırken, 2000 yılındaki olaylı Leeds United Maçını ve bıçaklanan İngiliz taraftarın haberini yazmayı da es geçmedi.

İşte İngiliz basınının Chelsea taraftarları için paylaştığı fotoğraflar.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
yarak yok burda gelmeyin. Amk siyonistleri.
G Ö T Korkusu Şimdiden Sarmış İngilizleri ki 15 - 20 Sene Öncenin Haberini Yazıyorlar ne Olursa Olsun GALATASARAY size K - O - Y - A - C - A - K Kaçacak yeriniz yok ...
gelmesinler amaçları Türkiyeyi karalamak ingiliz fanatiklerin yaptıklarını ne demeli kendi pisliklerini görmezler bize laf atarlar GELMESİNLERRRRRRRRRR
Takım
O
Av
P
Geri Dön