HABER

Interpol her yerde onu arıyordu, Türkiye'de bulundu

Interpol tarafından 3 haftadır kayıp olarak aranan İngiliz 63 yaşındaki Lynn Fitzgerald, Marmaris’deki 3 yıldızlı bir otelde bulundu. Hastanede doktor raporu alınan Fitzgerald’ın sürekli tebessüm etmesi dikkati çekti. Asayiş Büro Amirliği’ne getirilen Fitzgerald, yapılan işlemler ardından rehber gözetiminde uçakla ülkesine gönderildi.

İngiliz Lynn Fitzgerald, geçen ay ailesine Türkiye’ye bir hafta tatile gideceğini söyleyerek evinden ayrıldı. Marmaris’in turistik İçmeler Mahallesi’nde 3 yıldızlı bir otele yerleşen Fitzgerald, ailesine haber vermeden bu ay başında tatilini uzattı. İngiltere’deki ailesiyle iletişime geçmeyen Fitzgerald, günübirlik kültür turları ve çeşitli etkinliklere katılarak tatilini sürdürdü.

İngiltere’deki ailesi Fitzgerald’tan haber alamayınca, durum Interpol’e bildirildi. Interpol, Fitzgerald hakkında ’kayıp ilanı’ çıkardı. Yapılan araştırma sonucunda Fitzgerald’ın İçmeler Mahallesi’nde bir otel kaldığı tespit edilince, Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü’yle irtibata geçildi. Asayiş Büro Amirliği ekipleri, otele gitti. Polis, otel görevlileri ve yeminli tercüman eşliğinde Lynn Fitzgerald’ı, kaldığı odasından aldı

Marmaris Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, son bir hafta içinde Interpol tarafından aranan üç İngiliz kadın turistin bulunarak ülkelerine gönderildiğini bildirdi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
şu ülkenin geldigi duruma bak ipini koparan solugu türkiyede alıyor nasılsa dingonun ahırı soran eden yok ülke allaha emanet:)
Gerzek, Turist bu istediği kadar kalır. Ülkeye istediği gibi girip çıkan Işidciler seni bu kadar rahatsız etmiyordur heralde.
huysuz_2017 SEN SALAKSIN GALİBA ÜLKEMİZE 6 AYLIK TURİST VİZESİ ALIP GEZMEYE GELDİYSE AİLESİNDEN HABERSİZ OZAMAN NE OLACAK SORUYORUM
@kubilaylermi arkadaşım sen nerde yaşıyorsun ne vizesi arkadaşım vize uyguladıgımız ülkemi kaldı uyanda balıga gidelim:)
Geri Dön