İntihardan böyle vazgeçti! 'Kaymakam telefonda bekliyor ayıp olmasın'

Muğla'nın Menteşe ilçesinde bir inşaata çıkarak intihar girişiminde bulunan kişi, ilçe emniyet müdürünün 'Kaymakam telefonda seni bekliyor, ayıp olmasın gel konuş" demesi ile ikna edildi.

Olay Muğla'nın Menteşe İlçesinde gerçekleşti. Ailevi sebeplerden dolayı bunalıma giren inşaat işçisi İlhan Yılmaz, bir inşaatın en üst katına çıkarak intihara teşebbüs etti. Bu sırada olayı gören vatandaşlar durumu 112 ve polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen Muğla polisi tarafından şahsa, "İlçe emniyet müdürü seninle konuşmaya geliyor" denildi. Ardından Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Menteşe İlçe Kaymakamı Caner Yıldız ile görüştükten sonra çatıya çıktı.

"KAYMAKAM TELEFONDA SENİ BEKLİYOR"

İlçe emniyet müdürü şahsın intihara teşebbüs nedenini öğrenmesinin ardından şahsa, "Kaymakam Bey maddi manevi ne problemi varsa gideririz dedi" diye konuştu.

Vatandaşı tüm sıkıntılarının giderilebileceğine ikna eden Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz son çare olarak, "Kaymakam telefonda seni bekliyor. Bekletmek ayıp olur, gel konuş" dedi. İnşaat işçisi İlhan Y., Kaymakam Caner Yıldız ile görüşmek için telefonu alacağı sırada emniyet müdürü İlhan Y.'nin kolundan yakaladı.

567

Ardından işçi İlhan Y., emniyet müdürünün kollarında aşağıya indirildi. İlhan Y.'nin Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde müşade altına alındığı öğrenildi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Halk buhranda. Tepedekiler akraba, yandaş, arkadaş doldursun meclise, devlete. bunların vebalini nasıl ödeyecekler merak ediyorum
bunlar daha başlangıç para bulamayınca millet neler yapacağını şaşıracak. Allah sonumuzu hayretsin
memleketin milletin içinde bulunduğu durumun fotoğrafıdır yazık hem sıkıntıya sokun hem de yalan la dolanla kandırın ne beklenir siz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler