İsmail Küçükkaya yayını sürerken Armağan Çağlayan'dan şaşırtan Fatih Portakal yorumu

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın katıldığı ortak yayını sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan gazeteci Fatih Portakal hakkında ilginç bir iddia ortaya attı.

İsmail Küçükkaya yayını sürerken Armağan Çağlayan'dan şaşırtan Fatih Portakal yorumu

Gazeteci Fatih Portakal, Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın katıldığı ortak yayın sürerken, sosyal medya hesabından moderatör İsmail Küçükkaya'ya ilişkin yaptığı yorumla dikkat çekti.

Portakal "İsmail Küçükkaya’nın işini iyi yaptığını, kendi tarzı içinde kalıp taraflara adil şekilde davrandığını düşünenlerdenim. Umarım gelecek seçimlerde liderleri yine bu şekilde bir arada görebiliriz" yorumunda bulundu.

5ac4b322c9de3d1308116cb6

Tam bu sıralarda Televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan da zaman zaman FOX yayınlarında ortak program yapan İsmail Küçükkaya ve Fatih Portakal hakkındaki ilginç bir dedikodudan bahsetti.

Çağlayan ikili hakkında şu yorumda bulundu: "Yayına dair ilk gözlem ve dedikodu: Fox tv’deki tartışmadan önceki yayında, Fatih Portakal moderatör olarak yok. Fox TV Ankara temsilcisi ve genel yayın yönetmeni var. Sanıyorum Fatih Portakal demiş ki, "ben kanalın anchormaniyim, kimsenin uvertürü olamam.”

1

Çağlayan'ın bu paylaşımına beğeni ve yorum yağdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
ekrem imamoğlu gerçekten çok boş konuştu!!! kucaklayacağız, sarılacağız eeee proje istihdam sağlayacağız eeee nasıl ?! cevap yok! binali yıldırım ne dedi şurda şu tesisi yapıcaz bukadar istihdam yapıcaz bu kadar raylı sistemi şuraya yapıcaz vs .... istanbullu aklı selim kararı verecektir sonuçta kucaklamayla karın doymuyor.....!
Yayından aklımda kalan ve dakikalarca güldüğüm tek şey Binali Beyin gözümüzün içine baka baka dalga geçerek bizim iktidarımız hiç bir zaman "partizanca" davranmadı lafı oldu ve yayın benim için o an bitti.
CHP nin Anayasa mahkesinde İptal ettirdiği Öğrenci Bursunu Ekrem'in Vaad olarak söylemesi Aklında Kalmadımı? Her tarafından Yalan Dökülüyor Adamın
ikilemdeydim ama artık kararımı verdim BAŞKAN BİNALİ YILDIRIM
@canerfert_2019 hehe bizde yedik onu meee diyenlere anlat
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler