İşte Ekrem İmamoğlu'nun ilk talimatı! 'Birine musakka birine antrikot olmaz'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilk görev gününde kendisine ayrı yemek hazırlanmasına tepki gösterdi. İmamoğlu, "Birine antrikot birine musakka olmaz, yanlış. Bir dahakine hep aynı gelecek" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, görevinin ilk gününde belediye çalışanlarıyla tanıştı. Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu, çalışanlara başarı diledi.

'SİZİN İÇİN ANTRİKOT' YANITINA KAYITSIZ KALMADI

Mutfak bölümüne giren İmamoğlu, çalışanlara, ‘Yemekte ne vardı bugün’ diye sordu. ‘Musakka vardı. Sizin için de antrikot’ yanıtını aldı. Bu duruma kayıtsız kalmayan İmamoğlu, ‘Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak’ talimatını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 292 yorum
Seçim yenilenirse diye ayak yapıyor. Seçim sonucu netleşsin ittifak ortaklarına başta olmak üzere yağdıracak. Oy verenler şehit haberlerini görünce kendi emekleride olduğunu bilsin yeter..
hain
İşiniz gücünüz fesatlık ne zaman temiz bi kalple görmeye çalışacaksınız acaba
@kn_syl_1986 siz biliyorsunuz yani bu durumları sizinkiler çok yaptığı için değil de hep yaptıkları durum dimi ama yanılıyorsun biz ve bizim gibiler siz değiliz biz biziz sen hadi başka kapıya sen öncelikle Allah a ve Kuran ı Kerime inanıyor musun ve Kuran ı okudun mu okumadı isen oku ama anlayarak oku arapca okursan anlamazsın veya devşirmeler gidi haram ı helal diye okursan doğru yolu göremezsin anlayarak oku İslamiyet nasıl bir din ve ölümüne peşinden gittiğiniz devşirmelerin yaptıkları ile karşılaştır ve değerlendir doğruyu yanlışı hadi Allah kolaylık versin
Rabbim size beyin vermiş kullanmasını bilmiyorsunuz.Göz vermiş göremiyorsunuz.Kulak vermiş duymuyorsunuz.Dil vermiş konuşamıyorsunuz.Siz ve sizin gibilerine ne yazsak boş.
memleketi böle böle bi hal oldunuz bi siz varsınız arta kalan terörist . başkalarının sizden başka bir siyasî görüşe sahip olmasına bile tahammül edemiyorsunuz . maalesef bu da sizin hayat görüşünüz unutmayın bu teröristlerin yarısı size oy verdi...
akıllı mahlukat şehit haberleri gelmesiyle bu olayın ne alakası var. sen mi organize edeceksin suikastları? Milletvekili seçimlerinde de aynı oyunu oynadınız. Akp yi seçerseniz şehit haberleri bitecek,seçmezseniz artacak dediniz. Seçildi de ne oldu? Şehit haberleri aynı hız devam. Artık her olayda din,vatan,millet,şehit kavramlarını karıştırmayın. Sistem yazmama müsade etmediği için içimden çok çok iyi dileklerimi sunuyorum.
bayağı sıkıntılısın rahat ol rahat...erken karar verme
herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz ya o yüzden sana diyecek bir söz bulamıyorum
bi bitmediniz ya la. ne hazımsimız güdümsüz bi partiye tapıyonuz anlamadık.
@kn_syl_1986 a habere göre türkiye marsa koloni kurmuş izlede keyfin yerine gelsin çok üzülmüşsün ...
adamın kare kökü
@kelleharic18, kinaye yapmadığını varsayarak söylüyorum, "kares"i desen anlarım da "kare kökü" deyince adamı yerin dibine gömmüşün be birader, imamoğlunu ancak bu kafa seçerdi zaten, kendisi de hesap makinesi olduğu halde canlı yayında matematikten sınıfta kalmıştı
karekok muuu 100000 katiii ulaaaann
adammı? hangi nerede!
@mendilli2 evet matematiğin iyi gözüküyor. kuramsal mantığında iyi gibi. ancak anlaşıldığı kadarıyla sen “öğretmen” kelimesinde çizginin nereye geleceğini bilemeyenleri destekledin. biraz ilginç geldi.
işte başkan ....bazıları ejdere devam
@mehmet23_yalcin BAZILARI DERKEN MECLİS YEMEKHANESİNDE 5 LİRAYA KUZU KAVURMA YEMEYEN 1 TANE VEKİL GÖSTERSENE
@mehmet23_yalcin dikkatli bak imamoğlu milletvekili mi ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler