MAGAZİN

Rafet El Roman'ın yeni aşkı ‘Kısmetse Olur Gamze’ çıktı

51 yaşındaki Rafet El Roman’ın yeni sevgilisinin 'Kısmetse Olur' adlı evlilik yarışmasına katıldığı ortaya çıktı.

Rafet El Roman'ın yeni aşkı ‘Kısmetse Olur Gamze’ çıktı

Adı geride bıraktığımız yıl 20 yaşındaki meslektaşı Derya Ürkmez ile anılan Rafet El Roman şimdi de 29 yaşındaki Gamze Davgana ile birlikte.

rafet-el-rom-090911AW

Genç kadın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda aşklarını ilan ederken ikili ilk tatilleri için yurtdışını tercih etti.

rafet-el-rom-090911GX
Rafet El Roman tatil dönüşlerinde Çeşme’de birlikte çekilen pozunu paylaşarak aşkını ilan etti. (gecce)

rafet-el-rom-090911WO

Çiftin arasında 22 yaş fark var.

rafet-el-rom-090911XD

KISMETİNİ EVLİLİK YARIŞMALARINDA ARAMIŞ

Rafet El Roman’ın İzmirli yeni sevgilisi hakkında yapılan aşk haberlerinde Gamze Davgana’nın mesleği hakkında turizmci olduğu belirtilirken dikkatli takipçiler ise genç kadının bundan birkaç yıl önce bir televizyonun evlilik yarışmasında kısmetini arayan isimlerden biri olduğunu fark etti. Gamze Davgana bu program formatına benzer birkaç yapımda daha boy gösterdi. 29 yaşındaki isim hakkında evlilik programından ayrıldıktan sonra Karaburun’da zeytin sıkma tesisi kuracağına dair haberler çıkmıştı

rafet-el-rom-090927RE

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
zengin yapar pleyboy olur.fakir yapar sapık olur.Ahlaksızlar
ayıptır be. sen ne sabık sübyancı bi adamsın. kızların yaşında bayanlarla birlikte oluyosun. ama unutma seninde kızların var...
RAFET TEL ÖRGÜLERİNİN ARKASINDAN ÖPÜŞTÜĞÜ GİBİ ÖPERSE İZMİRLİ KIZLAR HİÇ GEÇ KALIRMI::..RAFET FAKİR ADAM OLSA.....51 YAŞ SORUN OLURDU....YUHALANIRDI....S....DERLERDİ.22 YAŞ KÜÇÜK KIZA EVLİLİK TEKLİFİ YAPTI DERLERDİ....ŞİMDİ İSE ALAN MEMNUN VEREN MEMNUN.
Geri Dön